Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ustao sma nakon 15 sati sapvanja

pre toga nisma spavao vise od 2 dana.............

pa .............. nije lose ali moze to i bolje!!

A sad...

REFRESH! [:)]

Ja se josh nisam naspavao od dota turnira... Jutros sam morao da ustanem, jer mi je doshao ortak u 8, da mu namesthamo bubicu za ispit i da mu devojka i ja pomognemo. Ispostavilo se da ispit nije u 9, nego u 12... Mnogo mi se spava sad.

Shto me nece sprechiti da dodjem da odigram CS sa drugarima, jel`. [:)]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio tri dana u bg-u. pozavrsavao tonu obaveza oko faxa. trazim stan, pizdim najstrasnije al sta se moze.

sad sam dosao u ovo prokleto selo i vec ocu nazad :(

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

naradio sam se danas ljudski ali nisam toliko umoran kao sto sam ocekivao. mozda je to zbog toga sto nisam jeo mesiste opet, nego (iskreno jela mi se becka ali posto je jedan kolega otisao na more sada ima vishe "svesnih tezine" koleginica" koje biraju sta narucujemo) neke bruskete - tanko testo sa belim lukom, maslinovim uljem, zelenom paprikom i barenim paradajzem... Inache idem krajem meseca na pet dana u Lisabon. da se malo odmorim od svih i oni od mene.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Konacno se obradujem sto dodjem kuci ranije, i kako cu vise spavati i onda me nesto iznervira mreza i izgubim pola sata na namestanje toga...

U svakom slucaju razmisljam da li da nadogradjujem nesto kucni komp, pa razmisljam da li da uzmem monitor ili da upgradeujem masinu. A onda se setim da bi te iste pare mogao da potrosim na zene... Ah choices, choices...

Gledao tekmu, smorio se k'o zmaj, mislim koja je poenta da te usere neverovatno ako opet izgubis?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

U svakom slucaju razmisljam da li da nadogradjujem nesto kucni komp, pa razmisljam da li da uzmem monitor ili da upgradeujem masinu. A onda se setim da bi te iste pare mogao da potrosim na zene... Ah choices, choices...

pobogu zveri, pa izbor je jednostavan. uzmes malo veci monitor, malo upgradeujes komp, a zene jebes.

sad sam ustao, uspavao se za posao, jebem ti kisu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

U svakom slucaju razmisljam da li da nadogradjujem nesto kucni komp, pa razmisljam da li da uzmem monitor ili da upgradeujem masinu. A onda se setim da bi te iste pare mogao da potrosim na zene... Ah choices, choices...

Ja juce potpuno naprasno ubacio jos 2GB memorije u komp, pa sad imam 3GB (to niste odavno culi). Nisam primetio neka veca ubrzanja u Windows-u i tako to, ali kapiram da ce BioShock raditi bash lepo :)

Ovo vreme me smara, ali nista sto dobra muzika nije uspela da sredi. Sad pijem Cedevitu, pa onda imam neki sastanak, mislim da je vec od 10 ili tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...