Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znachi koji dan jebote. sve je pochelo sa dilemom dal da se raspadam josh jedan dan u krevetu i odgledam josh jednu epizodu, a zavrshilo se tako shto dajem savete o faxu :))) izmedju je bio tura po bgu, tura po nsu, jedna zhurka, druga bleja, lik u komi, lik u banderi i ivan u faci (:*) i ostalo :) realno najvishe sam se uplashio kad sam doshao posle svega toga kutji i izbacio epsko vnago koje sam chuvao poslednjih 5h =)) samo rejv.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Stigao kuci konachno, izashao sam juche oko 8 a i dalje mi se ne spava (Kojote...khm) Puteshestvije po Srbiji, pa po Beogradu da krunishem dan.

Moji nisu tu do 10-og \o/

Normalno, u shkolu se vishe ne ide, tako da imam josh nekih mesec i kusur raspusta [:)]

`Odo da radim neshto dok mi se ne prispava.

Link to comment
Share on other sites

mega mega... nista od kuntanja sinoc.. al zavrsio sam sve oko poslova i sad sam happy happy...

privikavam se polako na tft .. jbg doslo je i to vreme..pao je neki 19"wide i sad se zezam s njime

sad nista od spavanja do popodne mozda.. mrzim obaveze onda kad mi se kunta ko sad al jbg...

Link to comment
Share on other sites

auuuuuu kako sam zasrao. kao nikad do sada

drugovi ovo je tuga

...vise cu napisati kad budem imao vremena, sad moram da pazim da ostanem ziv

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

kako je juce trebao da bude vrh dan, poseta sestri i sestrichini na zlatiboru ali onda

pukne guma na ulasku u valjevo... stavim rezervnu da bih skontao da je ona poluprazna... izcimam ortake, trazili vulkanizera, nekako zakrpili, posle 2,5 sata nastavljam dalje... zub pochinje da boli :| nagutao se kojekakvih lekica, i posle popio 2 piva zaboravivshi na moguce posledice... onesvestio se u povratku u kolima... kod kuce temperatura oko 40... evo sad se probudihne osecam ni nogice ni vratic ni krilca

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dinamican vikend svima ocigledno. Sledece nedelje svi na egzil, sto da ne. Ja sam u subotu usao na saund da pisam pre nego sto je nagrnula gomila, ono je mnoogo loshe postalo. Bas bljak. Povetarac keva.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Sto? Meni bas bilo lepo, ceo dan cirkas pivce i pokusavas da slusas profesore a da ti glava ne klone. Najbolje bleje su mi skolski dani. Tad sam bar imao kakve takve zube, sad trpim zbog prekomernih krofni sa kremom od tada do sada. :(

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...