Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

@Ivan

Mene pranje sudova smiruje.

Pa, nije ni meni u pocetku bilo tesko, ali sad brate minli...

nego, dodji kod mene, ima jos 4 tanjira, dva lonca, ne znam tacno koliko chasha i pribora za jelo ;)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo me boli koleno vec par dana, kapiram da cu morati ili da kupim normalne patike ili da ne trcim na betonu :)

e vidis to je i kod mene problem, desno koleno odvaljuje posle par dana.a imam i nekvalitetne patike i trcim po betonu, tako da ne znam od cega je :))) sada mi je mrsko krenuti opet, kada je bol prestao..

Link to comment
Share on other sites

keva otishla prosle nedelje na more da se odmori od porodice i evo, zakljuchno sa danasnjim danom, ostao sam bez cistog vesha. ne gine mi pranje i peglanje jer moram da izlazim iz stana sutra

moji dolaze veceras. uta-ta-uta-ta (kako god:) :P

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

@Laki

Ma kad kliknes zvezdicu se ne otvori tabela sa simbolima, nego je prva opcija 'last used symbol', a tek ispod ono sto meni treba. Nije ni symb onako geeky kao sto je nekad bio :/

Thx for the tip ;)

@Igi & Danica

Meni je keva otisla u Amsterdam, a cale radi po ceo dan, tako da uzivam u zivotu :)

@Topic

Sad kuliram malo, pa posle do ortaka da mu polomimo Prozore. Veceras mozda idem da gledam 'Fracture'. Jel neko gledao, pa da kaze kakav je?

Link to comment
Share on other sites

josh samo da se javi drugi forumash koji je srecen i imamo celu sliku, ili je moguce da on u ovom trenutku proklinje statora i lagano ide prema brankovom mostu;))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

danas sam trebao da se nadjem sa jednom brutalnom pickenzi ali mi je iskocio herpes na usni :(((

jebeno grickanje noktiju :(((

ahahahahhahahahahahah.... grickanja noktiju? :)) ja grickam nokte 7 godina u zivotu to nisam imao... :))) ali znam neke zhene sumljivog morala koje to redovno imaju :))

@topic, sad ustao slusam muziku i tako proveravam mejl.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

hahaha statore jesi gledao epizodu veronike mars kad se dvoje gikova raspravlja oko operativnih sistema, total-nerd brani ubuntu dok mek, veronikina ortakinja polu-hakerka brani mac os 10...smejurija =o))

LOL sto je najgore nisam gledao seriju vec samo taj isecak koji sam iskopao na nekom linux sajtu tipa \o/ linux je poceo da se spominje i u majnstrim serijama :)))

Link to comment
Share on other sites

u jel to neki polu-likovni-transcendentalni rejv?:))

da,cool je vreme,prija mi zahladjenje..a kisa tu i tamo...nadam se da se necu mnogo isprljati po baricama dok budem isla na zurku veceras :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...