Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daleko od toga da mene interesuju ustogljeni likovi od 25+ ;)

a ti si vishe za likove od 19 sa tarzankom i koji u dzepu nose tiket iz kladionice i kljucheve od caletovog audija? ako hocesh da te startuju i ti stariji likovi, a ne samo da te izbegavaju, pokusaj da se sledeci put obucesh tako da ne izgledash kao krivichno delo [;)]

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a ti si vishe za likove od 19 sa tarzankom i koji u dzepu nose tiket iz kladionice i kljucheve od caletovog audija? ako hocesh da te startuju i ti stariji likovi, a ne samo da te izbegavaju, pokusaj da se sledeci put obucesh tako da ne izgledash kao krivichno delo [;)]

da, ja sam za likove sa tarzankom koji nose kljuceve od audija. verovatno si primetio da sam do sad sve sa takvima i bila... a inace vidis ti stariji likovi beze od mene ko djavo od krsta, izbegavaju me na sve moguce nacine... I ne znam zasto uopste i odgovaram na ovo... Ko kaze da ja uopste hocu da me startuju ti likovi? Zapravo, muka mi je od njih. Muka mi je sto svaki put neko mora da zraci, i obavezno bar jedan lik koji moze tjale da mi bude...

Link to comment
Share on other sites

@topic

Prvi put sam sve sama spremila za veceru. Kuvala sam tortaline i neki mnogo dobar sos i grcku salatu. I bilo je bas bas ukusno. Fantasticno s obzirom da sam spremala sos bez recepta.. izmislila sam ga. Jos sam kupila i neko mnogo dobro vino. Mmmmm

Sledeci put spremam puzeve...

samo hocu da kazem da izgledash, kada te covek ovako vidi u realnosti, mnogo slatko ali takodje i veoma maloletno (i sve sto ide sa tim). to je sve.

Jbg sledeci put cu staviti kilo sminke i obuci cu dzemper i pletenu suknju ispod kolena..

Btw sta je lose u tome sto izgledam maloletno? :)

Link to comment
Share on other sites

smejem se..

dali moji oglas za izdavanje stana na vidikovcu.. za izdanje halooglasa u ponedeljak.. od ranog jutra nam zvoni telefon.. moji hotje da izdaju stan mladom nebrachnom paru.. a ja ih nagovaram da izdaju studentima.. shta tje ispasti od toga.. ne znam.. chekam ih da dodju ..

shuffle.gif

edit:

izdali su nekom moleru i magacionaru.. ZLO! [b)]

odoh vani da se reshim ovog besa i negativne energije..

scheisskram.gif

Edited by moi
Link to comment
Share on other sites

pa vise nije rhh kod stilgara :D

Sto mene niko nije o tome obavestio?!

Moram da se brijem, a nesto me mrzi ... ali mi je super bilo danas, bas sam se naodmarao i relaksirao. Sad jos samo da malo neke mailove "izubijam", i bice sve kako treba! :)

Link to comment
Share on other sites

Sto mene niko nije o tome obavestio?!

pa vidish da samo igramo dotu, jedini razlog je shto nismo u stanju na isprogramiramo nashe botove za bilo shta drugo, dodushe stator priprema sad tu malo i cs, a kao shto se vidi po uchinku najmanje vremena posvetio je sebi, otud tolika prodaja;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Najzad naisao malo vremena da cekiram forum, ima zanimljivosti.

Elem, keva mi vec dve nedelje nije tu i polako sam se usemio u varijante pranja, peglanja, prostiranja vesa, usisavanja i svih ostalih poslova koje generalno nisam ranije radio. Jos samo nisam krenuo da se okusavam u kuvanju, ali zasad sendvici i eating-out zavrsavaju posao. Ostao mi samo problem sto mi baba kuka da joj je dosadno posto nisam po ceo dan u kuci, tako da ako neko ima nekog dedu na raspolaganju za druzenje neka se javi :) Mladolika 86-godisnjakinja, voli spanske serije, muzicku slagalicu i rasprave o visini penzije...

Juce ortaku palo na pamet da idemo u Indjiju u izlazak... Diskoteka Plitvice, na osnovu imena bi se zakljucilo da se radi o kafani negde na Ibarskoj magistrali gde vrte vola na raznju ispred i nije dozvoljen ulaz bez vozacke dozvole makar C kategorije... Ipak naucio sam da ne treba imati predrasuda - realno jedna od najbolje i najukusnije sredjenih diskoteka koje sam ikada video. Sa druge strane one vojvodjanke mnogo dobre ribe :) Jedini je problem bio sto je bilo dosta klinki, pa je postojala vrlo realna opasnost s obzirom na niske cene pica, da mi popuste moralne kocnice pa da zavrsim neki tvorza [:D] Sve u svemu bas je lepo kad malo promenis okruzenje pa se odusevis da se nisi zajebao :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...