Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Kili mašina  [:D]

 

Jes malo dosadna prica, al ko igra diablo zbog price:)

 

Nešto mi se ne mili farmati soma sati opremu koja je krš u odnosu na RoS salvage  [dozey]

 

Sve u svemu, mudriji sam za $20, ako neke pare budem trošio na blizzard u budućnosti biće na poštarinu za uzorak stolice koji ću im poslati  [:D]

  • Upvote (+1) 1

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prodao svog D3 i ceo Bnet nalog pre godinu dana i sada mi se opet igra D3. A ono za izbacivanje AH je najbolja stvar koju su mogli da odrade. Mozda se i vratim Diablu u skorije vreme. Jel i dalje ima za 1999 din. D3 na akciji?

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

za sada koliko sam odigrao je dobar.Mnogo je mracniji i vise stilski potseca na D2.Isto tako je mnogo tezi taj act V .Da su od pocetka napravili ovakvu igru gde bi im bio kraj  [:D]

E i nisam jos probao enchantera da koristim ali mislim da je dosta koristan jel recimo meni sad sa wizardom padaju razna cuda koja iako imaju statsove za wizarda nisu za wizard klasu (recimo shield,mace itd.).Tako da njih mogu da enchantujem i da im dam druge karakteristike za moje druge likove.

Edited by Nemi Zmaj
Link to comment
Share on other sites

a u najveću ruku oko osam puta bolja

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Pa podigni još malo težinu, hard je isto komendija.

 

Trenutno se mučim sa manje-više vanila opremom na monku u T1, ali ne odustajem. Dosta je zabavno kad je teško.

 

Skejlovanje monstera ozbiljno podiže težinu negde oko 65lvl, jer su iz nerazumljivih razloga napravili, koliko vidim, samo dva nova item levela - 61 i 70 (ranije je bilo na svaka 3-4 nivoa i novi ilvl). 

 

Pretpostavljam da ću morati da se baš mučim dok ne doguram do 70. i zamenim dovoljno opreme da probijem "stat inflaciju".

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Pa podigni još malo težinu, hard je isto komendija.

 

Trenutno se mučim sa manje-više vanila opremom na monku u T1, ali ne odustajem. Dosta je zabavno kad je teško.

 

Skejlovanje monstera ozbiljno podiže težinu negde oko 65lvl, jer su iz nerazumljivih razloga napravili, koliko vidim, samo dva nova item levela - 61 i 70 (ranije je bilo na svaka 3-4 nivoa i novi ilvl). 

 

Pretpostavljam da ću morati da se baš mučim dok ne doguram do 70. i zamenim dovoljno opreme da probijem "stat inflaciju".

 

To je bag, treba da se relogujesh i popravi se.

Link to comment
Share on other sites

sinoc odigrah sa wd prvog lika da tako kazem kog sam dingovao na 70, mnogo mi se svidja kako su odradili sve, otkrivao sam svaki detalj mape bukvalno koliko sam uzivao, i sve sam igrao na torment 1 tezini, do poslednjeg bossa kog nisam mogao ubiti pa sam njega na expert mislim, dva puta sam spustao tezinu da bih ga ubio :D inace wd mi je bio najlosije girovan lik oko 120k dmga dok mi je wizard koji je main bio imao 3 puta vise, ali njega cu danas :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Stigo mi  CE ROS-а, ispoštovali su šta su rekli (platio po sniženoj, preorder, ceni iako sam naručio pouzećem). Sutra ću okačim jedan fotosešn :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Чаробница увек иде са мном. Темплар је кул али ме смара са комнетарима.

Са новим ликовима махом на хард играм. Пробао сам на експерт нивоу да почнем са крусејдером и мислим да немам стрпљења. Морам да патзим, нема залетања ... Са варварином лв. 58 је кул. Биће да сам нафармовао ОК опрему.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni se nešto zbagovalo juče, sa Wizardicom sam sa normal dizao difficulty do T2 pa smanjio na T1, a mica je bila lvl 20, oprema sva žuta i moglo je da se igra - kad sam na T1 krenuo sa DH propljuvao sam krv na obicnim mobovima

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...