Jump to content

Transformersi [2007] by Michael Bay


Recommended Posts

pa rekao sam da je Starskrim zapravo Mohi medju Transformersima tj da hejtuje sve redom ne obracajuci pazhnju na posledice, i da je zato, kao ultimativna anti-autoiritativna lichnost i bio toliko popularan...

e sad dal neko voli mohija toliko da to brishe ne znam ali post mi nije bio 1 liner da ne znam da sam ga napisao i kad i gde =o) i neije pisan izmedju 10 i 11 naveche kad niko zhiv nije postovao na forumu nego negde oko 11 ujutro..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta znam, nesto gledam i razmisljam o zlim bajama. Jer su oni svi liseni zivih boja pa su 100% metalik ili nesto st ovuce na industiriju u celom filmu ili mi se samo cini ?

Cisto da potvrdim da vam forum jede postove od zadnjeg neuspelog updata. Meni je vicina bila vezana za pljuvanje tudjih stavova pa i kad nestanu racunao sam da je neki mod/admin doticni izbrisao bez prateceg upozorenja/bana pa se nisam ni javljao.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako si gledao crtane znash da su Decepticons bili svakakvih boja ali ih nije bilo pink i zenskih (kao kod Autobota). Najbolje boje su bili Constructicons - fluroscentno zeleni :)

Koliko sam provalio Decepticons uglavnom furaju neke hladne boje (plava, siva, zelena, ljubichasta) dok su Autoboti uglavnom toplih boja (crvena, zuta, braon, narandzasta, pink :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pa ako si gledao crtane znash da su Decepticons bili svakakvih boja ali ih nije bilo pink i zenskih (kao kod Autobota). Najbolje boje su bili Constructicons - fluroscentno zeleni :)

Ja imam konstruktikone kao igracke ;) Falio mi je jedan recimo da bih napravio celog velikog robota ;)

Link to comment
Share on other sites

^^ imao sam sve konstruktikone i drzao ih u obliku Devastatora (tj. kada se spakuju u velikog robota). Ne znam da li je moj burazer prichao, ali bili smo kolekcioneri Transformera kad smo bili mali - od generation 1 do beast wars-a. Najjachi su bili transformersi koji su mogli da se transformishu u 2 i vishe razlichitih vozila (kao npr. Blitzwing, iako se maltene nisu pojavljivali u crtanima) i naravno Dinobots.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pa ako si gledao crtane znash da su Decepticons bili svakakvih boja ali ih nije bilo pink i zenskih (kao kod Autobota). Najbolje boje su bili Constructicons - fluroscentno zeleni :)

Koliko sam provalio Decepticons uglavnom furaju neke hladne boje (plava, siva, zelena, ljubichasta) dok su Autoboti uglavnom toplih boja (crvena, zuta, braon, narandzasta, pink :)

gledao sam crtane tu i tamo, i znam da sada nikako ne bih voleo da ih vidim u tim bojama na velikom platnu :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja imam konstruktikone kao igracke ;) Falio mi je jedan recimo da bih napravio celog velikog robota ;)

ja sam imao samo onog što se pretvara u kombi :(

i to sam morao da ga kupim za svoje pare :(

al sam zato imao pozamašnu kolekciju mastersa of the universe \o/ što nije tema priče, ali what the hell.

Link to comment
Share on other sites

lol vudua mama nije volela

morao je sam sebi da kupuje transformerse

moj drugar je imao optimusa

i onda ja odem kod njega na rodjendan i kad sva deca izadju napolje da se igraju ja ostanem da rasklapam onog mamana :D

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Dobro izgleda trejler :)

Mada me je oduvek zanimalo kako se od "onolicnog" automobila napravi onoliki robot :)

I pod dva, zar nije bila neka suluda prica oko ovog filma da ce transformersi biti nesto debilno, tipa lampe i lusteri i ringispili i to? :) Jel to bio hoax ili sam se ja nesto prebacio? :)

edit: Haha, nisam znao da Hugo daje glas Megatronu, pa to ce da bude strava :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...