Jump to content

Transformersi [2007] by Michael Bay


Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

postoji i 0 of 4? nesto pre keca tj issue #1 sa megatronom na koricama i cybertronom na prvoj strani? bakingpowder?

uglavnom jedina interesantna stvar iz stripa je da je bumblebee "mutav" i da ce veorvatno da mu daju da "pricha" menjajuci radio stanice =o))

ah, sad kliknuh na srbin link, igi ne treba ti infiltration, samo 2007 Movie Prequel 1-4

Link to comment
Share on other sites

ne treba mi vishe nista. sad sam zavrshio skidanje dvega, procitao dva dela i podsetio se zasto ne volim stilizaciju crteza u maniru marvela ili bilo koje druge americke super heroj skole. Ipak ja vishe preferiram evropski strip. Ziveo Moebijus ! :)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kapiraju oni predobro sta rade

nije bitno ko voli i sta voli

bitno je da odredjeni procenat fanova guta sve zhivo

prvo free i online

a onda idu i u prodavnice i kupuju i pune dzhepove kompaniji koja izdaje

sve se svodi na to...

Link to comment
Share on other sites

kapiraju oni predobro sta rade

nije bitno ko voli i sta voli

bitno je da odredjeni procenat fanova guta sve zhivo

prvo free i online

a onda idu i u prodavnice i kupuju i pune dzhepove kompaniji koja izdaje

sve se svodi na to...

Hocu majcu, odma'-sada-odma'! [:D]

Umeju da napale mase samo tako. Najsmeshniji mi je bio primer kada sam bio u Shvabiji u aprilu u gostima kompaniji Verigo Systems koja pravi softver za interaktivne projekcije - poshto je gazda firme cool lik i provalio da se ja palim na robote i hi-tech zezalice, pita me da shta su Transformersi i da li vredi raditi program za Dreamworks? Posle chega je usledilo moje [:0] i pola sata lekcije o tome koliko je propustio u zivotu zato shto ne zna shta su Transformersi [:D] Jebiga, programer chovek, ali zato njegov bata radi u Cryteku...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

laki i kole, da li ste jutros četovali i na msn-u, ili samo na ovih pet topika, koliko sam do sada izbrojao?

elem, za drugare, u toku dana ili sutra, najbolji prizor iz transformers filma, direktno na desktopu! stay tuned!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...