Jump to content

Transformersi [2007] by Michael Bay


Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw megatron je, koliko se secam u originalnom crtacu, bio pistolj (lichio je na onaj nemacki luger). Sada deluje kao gomila krsha oko nekog magneta. Jedino za njega ne kapiram u sta ce se pretvoriti.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, nisu mogli da ih odrade kao gomilu kockica kao shto su bili oni iz 80-ih. A i moraju ovi transformersi na filmu da izgledaju nabudzenije od onih koji se pojavljuju u reklamama za Citroen i Snikers :D

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Starscream ne moze da ne bude baja, mada ako se secash crtanog znash da je on u dushi sisica, bar dok ga nije Megatron/Galvatron roknuo - posle je postao "duh koji hoda".

Blackout ce imati onu surovu scenu kada slece kao helish na bazu pa se transformishe i jebe keve, tako da mislim da ce biti bajomir.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ja mogu da proverim šta se desilo po logovima. Ali ako ću da potežem logove zato što ste vi zaboravni, onda mi duguješ pljedžu :>

Sa druge strane, meni nešto sinoć nije radio forum tipa 15ak minuta, pa je možda vratio neki maaalo raniji bekap, mada to sve opet zavisi sa tim kad si ti postovao.

Konačno, ako si postovao nešto "normalno" oko transformersa, ja ne znam ko bi ti to brisao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...