Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ljudi naravno da je devojka cedna, MORA biti cedna kad je iz jebenog niksica, ne pita se ona tu nista..neznate kako tamo zensku decu vaspitavaju to je pakao..jedna od najvecih kosmickih nepravdi je kad se rodis kao cerka u niksicu..svi te zamaraju, otac te muci/vaspitava i nauci te da se nikako ne jebes ni sa kim osim sa onim likom koji ce ti postati muz..pod pretnjom kikovanja iz familije sto je naravno ultimativno najgora kazna za svakog crnogorca..a ako te eventualno tu i tamo neko smuva bez pitanja, braca i cale ga ubiju od batina..

trudio sam se da ne preterujem zaista..crnogorac sam poreklom, ne iz niksica ali mi je jako dobro poznato kako funkcionisu te stvari..patrijarhalnost u plemenskom obliku

sve je istina... a sada to povezi sa silikonima/blajhanjem/socivima u boji...

znamo kako izgledaju brdjanke...

to je zato shto je vikler izbachen ranije, pa nisu vishe ljudi glasali za njega

pa valjda su nastavili da glasaju za ajsa... :P

Link to comment
Share on other sites

Ajsov intervju za Blic

Šta mislite o Miminoj pobedi?

- Mimi je skroz okej devojka. Ona je od svih devojaka najnormalnije čeljade. Kada sam je video, pomislio sam svašta, ali sam vremenom skapirao da je normalna i da nije seljanka kao ove ostale. U kući se nije čobanski ponašala. Mada, ja i ona nemamo zajedničkih tema.

Da li ste se razočarali što niste osvojili pare?

- Kao prvo, želim da kažem da nisam nikada rekao da su Crnogorci potrošili ko zna koliko para na Miminu pobedu. Ne mislim ništa loše o njenoj pobedi niti me interesuje da se bavim tim stvarima. Jer, ovako mi je lepo sa ovim devizama koje treba da dobijemo. Mi smo ovako srećniji, jer nismo na bolje ni navikli. Ovo su nam najveće pare koje smo dobili.

Da li ste mislili da ćete pobediti?

- Kada je Milić izašao, mislio sam da pobeđujem. Jer vodio sam se time da Mimaču niko ne zna, za razliku od mene, ali nema veze, nebitno je... Eto, neko kaže da smo se sje... sa onim pričama.

Zašto ste prilikom izlaska onoliko psovali i ružno se ponašali?

- Vukli su me za jezik svi. Era i Kaja mi se ubacuju u intervju... Ana i Kalenić me pitaju o ženama... Šta imaju da me pitaju za žene... Popizdeo sam i rekao ono što sam rekao. I zaista nisam mislio da uvredim sav ženski rod.

Na šta ste mislili?

- Ja sam to mislio drugačije. Mnoge morališu i glume, a ja sa takvima neću da se smaram. Na to sam mislio.

Ružno ste pričali i o Kaji?

- Da, ali ja sam to rekao i njoj u lice, u kući. Ona je znala šta ja mislim. Mada, nisam ja baš tako ni mislio... tada smo se malo ušikali. Nisam ni znao šta sam pričao, ne sećam se, ali sam posle video na snimku. E, je.....

Sa kime ćete ostati u kontaktu?

- Nisam razgovarao ni sa kim, samo sam se čuo sa Makišom (Maša). Imam još želju da se čujem sa Bićkom, a sa ostalima neću. Mislio sam i sa Borkom, ali kada sam čuo šta je sve pričao u ispovedaonici... Lepo mi je rekao Bićko da dečko sve glumi.

Sa kojom bi devojkom iz kuće bili u vezi?

- Ni sa jednom. Možda sa Mašom.

Vas dvoje ste se i poljubili na oproštajnoj žurci?

- (smeh) Trebalo bi da se vidimo, da odemo na piće ali ne verujem da će tu biti nešto. Ona je ozbiljna devojka, ja sam baraba za nju.

Da li su vam devojke zamerile zbog svega što ste rekli pri izlasku?

- Ma ne, jedino mi je Ana Mihajlovski rekla: „Zašto se tako ponašaš kada nisi takav“, i pričali smo pola sata... Ma, lepo je glavni batica (Goran Stamenković, prim.nov) rekao da neko treba da presluša naše pesme i da shvati da smo mi, u stvari, u kući bili jako fini.

Hoće li ovo sada uticati na vaš ljubavni život?

- Ma jok, nema problema. Kada sam zvao ovu jednu devojčicu, jer znate kako je... mesec dana posta, ona se oduševila. Nije to neka veza, već neka kombinacija. Tako je najlepše.

Rekao si da ti je najveći uspeh što si raskinuo dugogodišnju vezu. Da li si mislio na Unu Senić?

- Ona je ta. Ali, nisam ja to rekao zato što je ona loša, već zbog svega što je usledilo posle nje, menjanje devojaka... A sa njom u vezi je bilo carski, prelepo... Posle nje nisam imao ozbiljnu vezu i ne želim ni sada. Mogu, ali neću.

Mnogi su se iznenadili kada su vas videli u kući „Velikog brata“?

- Pare su uglavnom bile odlučujući momenat. Jer, eto, imaćemo za snoubord sledeće zime, upravo idem da kupim dasku... Ma, ne žalim se ja. Kada vidim kako drugi žive, nama je super.

Kajete li se zbog nečega?

- Jedino zbog onoga što sam pričao za Kaju. Sve ostalo je bilo na mestu.

Odakle čuveni nadimak za Mimi - Jagodica Bobica?

- Ja sam uradio pesmu o Jagodici Bobici, o devojkama kojima su i minići roze... I Mimi me je asocirala na to...

Link to comment
Share on other sites

haha :) dobar je ajs, jbg steta sto nisu uzeli pare, svi su vec XYZ puta rekli da njima trebaju najvise :-/

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ja bi ubacio slekija u kucu VB

Garant ne bi ukapirao da nije svojoj gaIbi. I mislio bi "super sam sam na gajbi sad mogu da igram dotu do sutra. Uh gde li mi stoji komp? "

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sad na b92 ide "Najbolje od vb-a " ili tako nesto...uglavnom , steta je sto su ljudi odjednom nakon onoga sa kajom zaboravili koliko je on bio do jaja u kuci, okrenuli se ka ajsu...a da, da napomenem da nije bilo bukvalno nista sa mimi..NISTA , bilo je do cca 15og dana i eto...

ali najjace mi je sa zorkom i milicem ono ...

zorka : " seljacino jedna, kretenu, nemoj da me vredjas idiote, ti si bre kurac od ovna, picko matora, ofucana, nemoj vise da me vredjas, idiote" [roflmao]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

NEVAH

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

naslov u nekim novinama

"nije kaja kurva, ne jebe se za pare"

[roflmao]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Milić Vukašinović u kući Velikog Brata sve vreme nosio ručni sat

Milić Vukašinović je gotovo sve vreme boravka u kući Velikog Brata nosio ručni sat, što je u suštoj suprotnosti s pravilima ovog rijaliti-šoua. Po rečima Milićevog bliskog prijatelja, roker je u kući nosio sat u obliku ručne narukvice, koji preko displeja ima kožnu navlaku koja se po potrebi pomera, tako da Veliki Brat i nije mogao tako lako da ga provali. Tako je Milić sve vreme mogao da zna koliko je sati, što nije bio slučaj s ostalim ukućanima, koji su bili dezorijentisani u vremenu. Milić je, tako, povremeno oduševljavao gledaoce svojim umećem da „pogađa“ koliko je trenutno sati. Celu priču potvrdila nam je i jedna od ukućanki, čiji identitet nećemo otkriti.

brmbrmbrmbmmbrm

Link to comment
Share on other sites

Milić Vukašinović u kući Velikog Brata sve vreme nosio ručni sat

Milić Vukašinović je gotovo sve vreme boravka u kući Velikog Brata nosio ručni sat, što je u suštoj suprotnosti s pravilima ovog rijaliti-šoua. Po rečima Milićevog bliskog prijatelja, roker je u kući nosio sat u obliku ručne narukvice, koji preko displeja ima kožnu navlaku koja se po potrebi pomera, tako da Veliki Brat i nije mogao tako lako da ga provali. Tako je Milić sve vreme mogao da zna koliko je sati, što nije bio slučaj s ostalim ukućanima, koji su bili dezorijentisani u vremenu. Milić je, tako, povremeno oduševljavao gledaoce svojim umećem da „pogađa“ koliko je trenutno sati. Celu priču potvrdila nam je i jedna od ukućanki, čiji identitet nećemo otkriti.

brmbrmbrmbmmbrm

delete one, jebem ti internet

Edited by InfernOwn
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...