Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kome su isti vikler i ajs treba da cekira da li ima vise od 12 godina, pa onda ako ima, da se upuca. prosto.

sto se mene licno tice, mogao je da pobedi ko god, svi su me zabavili profi:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Po izlasku iz kuće „Velikog brata“, Borko Sarić javno je napao producentsku kuću „Emotion“ optužujući „Velikog brata“ za sve i svašta, a usput je osuo drvlje i kamenje na svoje bivše sustanare. Nedelju dana kasnije, Borko se pokajao zbog teških reči...

- Bio sam besan, jednostavno ne volim da gubim! - objašnjava Borko, i dodaje - evo, javno se izvinjavam Velikom bratu i celom „Emotionu“. Zvao sam i Milana Kalinića da mu se izvinim i prihvatio je.

Pošto je u emisiji „Pozovi VB“ Borko verbalno napao i voditeljku Marijanu Mićić, kaže da bi voleo da se sastane s njom i ispriča.

- Sudbine će nas valjda jednom sastaviti, pa bih voleo da popričamo i sve rešimo.

Borko nije prisustvovao velikom finalu, niti je poslednjeg dana bio na oproštajnoj žurci u kući „Velikog brata“.

- Nisam mogao da idem na žurku. Bio sam tužan. Nisam se lepo osećao, niti sam hteo da idem na žurku da se smejem s onima sa kojima sam hteo da ulazim u sukob - kaže Borko, aludirajući na svoje bivše VIP sustanare o kojima nije promenio mišljenje te se s njima neće ni čuti, niti družiti.

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam onaj neki VB specijal, kao 3 dana sa pobednicom...

Brate, ona Mimi je "sama sebi napravila pare" k'o sto bih ja, kada bih preuzeo caletovu firmu. Malo malo, pa bude: "roditelji su mi pomogli da napravim reviju..."; "pomogli smo joj da donira sredstva dechici u domu..."; "otac mi je pomogao da sa najboljom drugaricom otvorim salon Barbie u Niksicu..."...

I ona je svoje prve vece pare zaradjene od revije - potrosila na tjunirani Audi TT. :)

mmmdaj

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
skaj_kaja_v.jpg

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ima i slika kako se ljube!

JER S JEZIK?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...