Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danas.. izuzetno los dan...

u svakom mogucem pogledu...

a sad kao idem do grada na pivo, a smoricu se jos gore...

a da crnjak bude jos veci, ovo je bio jedan od dana koje treba prespavati, a ja ko za kurac se probudio u 8, i nema sanse da spavam..

najlepse mi bilo kad sam spavao popodne, mada sam i onda sanjao neka sranja i gluposti...

jebo mater, jos 2.5 sata do kraja dana... aj da prodju nekako...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Namontirao sam neku novu tastaturu, ali onu iz natural edicije, i sada kucam kao debil. Doduse, izgleda da sam uspeo lagano da se uhodam sa samim kucanjem, ali ono end, pgup, pgdn, enter i slicno necu savladati jos neko vreme :) Nabavio sam i dzojpede za Virtua Tennis, izmedju ostalog, pa moze da padne neki turnir. A sad idem da spavam jer ustajem relativno rano :)

Link to comment
Share on other sites

mnogo dobar ovaj elvis jebote...

np: Elvis Presley - Bridge Over Troubled Water

jebote... zaljubio sam se... it's been a while...

btw, odo da spavam.. nema svrhe da vise serentam po netu ;]

sutra... novi dan, ako bog da, krece dzihad \m/

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

jbt puknem u finalu street turnira,pa onoliko nesrece nisam imao jos od onda kad mi dao udarac za blokadu na dvojku,i peder me spustio na keca...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

josh jedna subota, a ja na poslu... milina...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Prvo da cestitam aletu braletu na motorizaciji koju je sebi priustio.

Drugo da kazem da sam danas rano ustao ali nema veze, sa ciljem je :)

i trece, idem da pijem chaj i raduckam neke stvari lagane u ovo subotnje prepodne, a posle bi trebalo da opet imam neke mini-sastancice, i onda posle odmaram do cetvrtka :)

Link to comment
Share on other sites

mozda posle odem na bajs...

sinoc bilo superiska , neke sitne stvari me iznervirale ali koliko sam na iglama ovih dana nije ni cudo ... cigani na savani su hit hit hit ! :)

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 .. niska banja topla voda.... :)))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

onu shizo kurvicu ?

tough chance, ne igram sa toreadorima... vise sam u tremere fazonu... ili cekaj.. jel mislis onu na pocetku, ili onu u holivudu.... nju sam koliko se secam prosli put obrnuo [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@ pertu

taj '96 flashback je drugi ekstrem raspadanja, ne bih bas ni u to :) ali bih voleo da imam sat-dva vise dnevno.

bio sinoc u nekom zezanju, dosao kasno jer smo morali da nosimo drugara, malo se prepio, pa sam se smrz'o kao jaje i spavao do podne, prodje mi pola dana. napolju je mega vruce, idem da pedalam dok ne ispustim dushu, a veceras u expo, neam p posla.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bio na caju pa imao i "minijaturu" u kojoj glumim ove mlade urbane sa laptopom ;) a sad nesto da poradim po kuci pa idem do redakcije. Danas planiram jos nesto tako malo da se bavim kakvim poslom, a onda cu da se odmaram narednih pet dana :)

Link to comment
Share on other sites

juce sam se od 10 do 6 smarala po gradu, pa sam se nocas svetski naspavala koliko sam bila umorna..sad me straaaaasno iritiraju sitna deca koja ceo dan vriste u komsijinom dvoristu, mislim da cu ih ispolivati vodom sa terase

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...