Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

eh sad netjemo u tu spiku da ulazimo. glupo se praviti sada pametan posle svega. ako tjemo da ulazimo u crevca u celoj prichi mozhemo da kazhemo da je izgubio zbog losheg prvog servisa od pred kraj prvog seta pa do kraja i zbog loshe postavljanja kad je video da 80% serva ide na sredinu .. al i pored toga odlichno je odigrao.

btw niko nije pomenuo naduvanog zimonitja u studiu rts1 pred pochetak finala [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ali crna somina kao smrad igra...samo prebacuje,zna da ce Nole da pogresi...

LOL

Federer je trenutno de facto bolji. Djokovic je sada bolji nego sto je federer bio u njegovim godinama. Sve ostalo ce pokazati vreme.Panta rei

Svaka cast Noletu. Hvala mu na zabavi i na tome sto je jedan Srbin usao u finale Grend Slema. Na Australian Openu ce opet biti veci konkurent Federeru od Nadala, na koga ne bi trebalo da zaboravimo....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nisam imao net mada i da jesam ne znam dal bi real time blogovao kao ljudi ovde...

sve u svemu nole je faca, ironija je da dok su se svi bojali dal' ce moci fizichki da izgura ovo on je zapravo kiksnuo psiholoski...steta, al pokazao je da je uzeo federeru meru, samo mu treba da stegne u par kljucnih momenata

big respect za noleta, nakon ovoga sto je pokazao njegova buduca osvajanja grend slemova vishe nisu pod znakom pitanja, svaka chast!

(ja opet vodu na svoju vodenicu - ko je gledao jurosport sa nemachkim komentarom mogao je da chuje takve hvalospeve noletu brate ono je vrh vrhova =o) znachi nadimci tipa mr. cool su padali =o))))

Link to comment
Share on other sites

lol chitash novosti ;oP

lol chak i da je tachno - a shpanski temperament je toliko drugachiji od nasheg a? ;oD i

lol #3 - ako je tachno - samo su ljubomorni sto rafa tako ne igra ;o)

edit - i da, bratja nemci su meni vrh jer kad je nole na vimbldonu igrao sa kiferom onaj chovek je padao u sevda' od dobrog tenisa a nije navijao za nikolu ko sto nash pavijan na rts1 "navija za novaka dok zna sve bolje od njega i federera"...

Link to comment
Share on other sites

shpanci su najretardiranija nacija koja postoji. sad ne pljujem iz besa vec to mishljenje imam vec duzhe vremena. em su vecinom bahati i bezobzirni, em su SVI u onom euforichnom "JAJAJAJAJA xDDDDDDDDD" modu, em su u fazonu da hoce da se biju i svadjaju sa svima.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

"Veza čuvenog glumca Roberta De Nira sa Srbijom često je pominjana prethodnih godina. Prava potvrda da su pretpostavke bile osnovane je činjenica da je legendarni Amerikanac u meču polufinala Ju Es Opena sedeo u loži Novaka Đokovića. Ne samo da je bio u istom redu sa roditeljima srpskog tenisera već je prihvatio ideju da se obuče u belo i tako učestvuje u formiranju boja koje čine srpsku zastavu!"

134750946646e410340ecc5394524791_big.jpg

Naime, u gornjem redu svi su nosili crvene majice, u srednjem plave a u donjem, gde je sedeo i De Niro sa suprugom svi su nosili bele majice!

89446442646e4103441a79548496427_big.jpg

De Nirova ćerka se zove Drina a dobila je ime po reci opisanoj u knjizi Na Drini ćuprija Iva Andrića za koju je dobio Nobelovu nagradu. Dvostruki dobitnik Oskara, za filmove Kum drugi deo i Razjareni bik, je kao mladić i još nepoznat glumac boravio u Srbiji. Postoji još nekoliko urbanih legendi u vezi sa De Nirom od kojih je jedna da je za bejbi siterke uvek angažovao žene iz Srbije.

*preuzeto sa B92*

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

svrsh:)

stajaznam ne bih preterano komentarisao mec.jednostavno je psiholoshki uticalo to sto igra protiv federera u prvom gren slem finalu.a da mu se opako priblizio,jest.de je neko drugi bio naspram,sa onakvom igrom,mogao je opusteno 3:0 da dobije.kolko vec sledece godine ocekujem da bude drugi.

meni se inace sarapova i ne svidja nesto,ali sinoc je izgledala...uh.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Ma spanci su realno cigani, ne vidim sto biste se posebno oko njih potresali :) Oduvek su bili takvi.

Sve u svemu, i ujutru mi je bezveze sto nije uzeo makar jedan set (pa onda izgubio) kad je vec imao sjajnu priliku.

Mislim da je korist od njegovog igranja u finalu pored svega sto smo pomenuli zaista i ta promocija nas kao drzhave, tako da je ovo svakako bio jedan uspesan US open, i pored toga sto su devojke ispale relativno "rano" a dubl ne bih ni pominjao.

Link to comment
Share on other sites

dobro jebiga, ne moze 'mozak na mozak' protiv federera:))) tj, ne moze jos, ipak prvo gs finale, pa jos protiv onog robota, ali je pokazao da je baja i da ce biti mnoogo zajeban baja:)

i treba malo da pusti ruku jeboteee

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

iako je po tehnici, taktici i svemu što čini tenis u užem smislu nole ravnopravan sa federerom (ili bolji od njega!), nedostaje mu ubilački instinkt koji je federeru najjače oružje. nedostajalo mu je jako malo sreće, hrabrosti, znanja, čegaveć da dobije ključne poene.

a ono što smo videli od federera na kraju prva dva seta i početkom trećeg je fenomenalno. takođe, nole je na momente toliko dobro igrao da mogu slobodno da napišem da je ovo najbolji tenis koji sam gledao još od sampras vs. koreča na us openu, a pre toga nekoliko sampras vs. agasi mečeva. u svakom slučaju, toliko iznad svega što se može videti u mečevima kako ostalih igrača, tako i nekog od ove dvojice pojedinačno. u odnosu na ceo ovaj us open, nole i federer su u sopstvenoj ligi.

federer je pokazao zašto je najbolji - znao je šta i KADA treba da radi, imao je recept i u maniru predatora sačekao svoju priliku i iskoristio je. takođe, popravio je fizičku spremu u odnosu na rolan garos i vimbldon. uopšte, ovaj zli, crni, mršavi federerov blizanac me je jako impresionirao sinoć. jedino sam hteo da mu pucam u čelo kad je onako krenuo da se kikoće dok su mu dodeljivali pare. kao, kul je dok prima četvrtu uzastopnu titulu, 51. u karijeri, 12. gren slem, ali kad su parice kanule kikotao se kao tinejdžerka koju je mama pustila do ponoći. prejadno.

nole... nole je fenomenalan igrač, neviđeni potencijal, psihički veoma jak ako uzmemo u obzir da ima 20 godina. sama činjenica da je igrao ravnopravno sa federerom, i da su na kraju nijanse odlučile, govori da ćemo vrlo brzo imati najboljeg igrača sveta. samo ako se ne desi neki kiks u njegovom daljem razvoju. po mom mišljenju bi trebalo malo da se uozbilji, ne toliko da novinari prestanu da ga gotive (jer publicitet koji dobija je odlična stvar) ali taman da ne baca rekete, da ne obraća pažnju na publiku toliko i da se brže vrati u sadašnjost iz onog stanja kad još uvek razmišlja o prethodnom poenu/gemu/setu; kondiciju će popraviti, to je bar lako kad imaš dvadeset, i onda ostaje samo pitanje tog predatorskog osećaja koji ima federer. možda se sa time moraš roditi, ali mislim da se i to da naučiti.

oprostite mi na malo proseravanja, ali srce mi je puno, odavno nisam gledao ovako dobar tenis, pa je još i naš.

još nekoliko stvari:

- jooj šarapova majko mila joooj ogogog nole

- španci prde jer im je novak eliminisao celu dejvis kup repku sa us opena :)

- de niro u našoj loži, čoveče, koliko smo do jaja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...