Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

AHAHAHAHA Lejton pichkica pobego,igra neki zutac umesto njega :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kako ti roditelji odlepe kada im deca postignu neki veliki uspeh, zlo :)

meni je vishe interesantno shto se njegovi roditelji ponashaju nakako kao da se ne poznaju.

imnaceh i jelena upravo igra finale nekog turnira u kini chini mi se. prenos na avali.

i da, naravno da nisam prochitao postove iznad svog pre nego sam postovao:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sto se ova Jelena toliko retardira kada igra ... Obozava to da radi, i evo u drugom setu je sa 5/1 (ili 5/2) uspela da izgubi sve do 5/5 i jos ova madjarica servira za 6/5 ... i dok sam ovo pisao uzela je 6/5. Nikada mi nece biti jasno kako TOLIKO mozhe da padne u igri.

A Nole vodi sa 2:0 u setovima, nadam se da nece i on sad nesto da se izretardira ;)

edit: I da, jelena je uspela da izgubi drugi set sa 7/5. Vu ... hu.

Link to comment
Share on other sites

bas neverovatno, a sto je najgore, ako me secanje ne vara to joj se ne desava prvi put..

Ovo je, koliko ja samo pamtim, jedno pet put da joj se ovako nesto desava. Doduse sad jos uvek nije izgubila, nadamo se da ni nece, ali je mnooogo puta do sada imala 5/1 i mech loptu i gubila takve mecheve.

Link to comment
Share on other sites

lejton se ukakio od cevapa i sarmica [:D]

sarma is a registered trade mark of jetset company and cannot be used in any other purpose

sarmica is a registered trade mark of jetset company and cannot be used in any other purpose

sarmani is a registered trade mark of jetset company and cannot be used in any other purpose

sarmagedon is a registered trade mark of jetset company and cannot be used in any other purpose

sarmauskas is a registered trade mark of jetset company and cannot be used in any other purpose

van der sar_ma is a registered trade mark of jetset company and cannot be used in any other purpose

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

IDEMOOOOO!

Novak je pobedio Gutjonija ;) i time doneo nedostiznu prednost nasoj reprezentaciji od 3:1.

Verovatno najsrecniji u ovom sklopu desavanja je Pashanski koji ce dobiti priliku da zaigra u "revijalnom" mechu :)

edit: U mecu Jankoviceve doslo je do nekakvog prekida zbog prenosa ili tako nesto, pa se tu jos uvek nista ne desava :)

edit2: Novak je rekao da je ovo uspeh Srbije, tako da Crash, sorry :))

Link to comment
Share on other sites

Jankoviceva izgubila

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?y...p;nav_id=264771

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa dobro,ocekivano od Noleta,svaka cast...

a ova,no comment...ali to treba staviti sa strane,jer je ipak ovaj Davis Cup sad u prvom planu...

inace,Noletov komentar "vidite ovu zastavu ovde,ovde nas niko ne moze dobiti,ovo je nasa teritorija" je bio blago receno LOL !!!

Vec vidim kako koshtunjavi iskorishtjava tu "ovo je nasha teritorija" izjavu :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ova devojka stvarno ima velikih problema ... kako bre mozhe da izgubi, i to radi vec stoti put .. ispade da je bolja shema njenih protivnica da je namerno puste da povede sa 5:1 jer onda znaju da ne mogu da izgube. Bas me je smorila :((

rekoshe da se tu negde na 5:1 povredila.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

akonto stijine izjave...ima tu donekle istine, apsolutno se slazhem da treba odati priznanje dobrom poenu bez obzira ko ga uzima ali nisi sagledao situaciju u potpunosti

sa jedne strane su novonalozheni na tenis, sa druge strane ljudi ubedjeni da je cool dovesti dete od 4-12 godina da gleda ovako nesto...i onda sve te ljude preko razglasa dj deki i josh neki kravatirani lik nalozhe najgore 15 min pre izlaska igracha na teren da najvijaju nesportski jer to bodri nashe i baca hejt protivnicima, pa onda na sve to legne bahata nekultura koja isto dodje da gleda celu prichu (i njih niko ne cima da skidaju tozla ko sto "mi obicni" na ulazu badimo kljucheve novchanik i mobilni pre metal detektora) i onda se desi to sto se desi...no nakon onog fed cup mecha u slovachkoj generalno mislim da neko pokushava da progura da je takvo ponashanje dopustivo u ovakvim situacijama...steta...

steta i za jecu...stvarno svasta

yay za nashe, gz nas rezultatu

ja sad dodjoh kutji taman da gledam kako Boki dere ovog Luchaka onako gadno...taman cu da gledam cetvrti set na miru...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...