Jump to content

Prepoznaj xyz forumasa


shoosh

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nego ocemo da ubacujemo onog Vrabca shto se vratio u igru. :)

hoce to da bude wallpaper ili... ma nebitno. neka bude iznenadjenje. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

još bolje, samo da čujemo glanog baju da se oglasi oko toga

Tu sam ja, podrzhavam, uvek je zabavno zabavljati se ;) jedino mi nije jasno sta vam tacno treba? Jel sam propustio neki post u kojem je lista zelja ili cisto hocete ovako uopste podrsku? Svakako mozhe i nije problem, a ako treba da nekako asistiram, promovisem itd ovaj zanimljivi "konkurs", samo javite.

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno voodoo. Prvo pravilo: Ne shalji nishta forumskoj bratji osim rachuna :)

Donekle kontam ideju shoosha. Postojala je i kod mene, samo zakrzhljala nakon mog pokushaja da radim 50 stvari paralelno. Ideja je bila da se uradi flash sa nekim prepoznatljivim simbolom/rechenicom/avatarom i kad kliknesh na simbol/rechenicu/avatar okrene se "karta" i vidish the real lika sa foruma, da bi ga dalje proganjao u realnom zhivotu jelte :)

Druga ideja je bila...dosta ideja :)

Neka shoosh odradi ovo pa da vidimo shta ce ispasti.

E i ja nisam u projektu, samo sam dao ideju kako da se sortiraju imena ko je dao sliku, a ko ne, da vama i shooshu bude lakshe.

Link to comment
Share on other sites

ja sad nemam pojma jesam poslao banmanu ili shooshu pm

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...