Jump to content

Prepoznaj xyz forumasa


shoosh

Recommended Posts

Meni.

Ali poshto nisi nishta konkretno dao sem teksta, nisam nishta prosledio shooshu.

poslao sam link ka slici

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jedini problem je shto nam je shoosh nestao u akciji [:D]

pa Nova Godina je pobogu... zapio se negde. pojavice se. :)

poslao sam link ka slici

[roflmao]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Meni.

Ali poshto nisi nishta konkretno dao sem teksta, nisam nishta prosledio shooshu.

poslao sam link ka slici

au istripovao sam da je on rekao da si mu poslao tekst. a da si ti rekao da je taj text link.

sry trip. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Tu je shoosh, umro nije :) jbg ljudi i meni je bio praznik, sve slike koje sam dobio do 29-og su ubacene, a evo sad sam pregledao poruke i ima svega i svacega :P kalijeve slike su vrh, way to go bro :)

Kada mi saljete slike pozeljno je da budu sto vece i da se doticna figura vidi cela, mogu naravno da izadjem na kraj i sa portretom 3-4 porteta ali ne sa 50 :)))

Sve slike koje sam dobio potrudicu se da sto pre ubachim, samo treba JOS ;)

@ivan

O, da ima za tebe :)))

@maud

Ma ne verujem ja niggeru nista :D ne brini drugi misle na tebe :)))

@tibor

ajde bwe, si iskopo nesto?

@green

ne moras da se trudis, pa nick ti je predobar za ovo ;)

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

'Vako, slike imaju: Zeki, Weasel, Kjoot, Lucky, Ivan, Jose Ji, Srba, Nigger, Sunce, Gruja, Daki, Voodoo, Voodooman, Migsa, Manager, Noodla, Zola, Malatrola, Formica, Overkind, G, Dino, Sir Neo, Dr nick, Maud, Azdaja, Kruko, Sex machine, Green, Sa1nt, Mohi, Igz, Highl1, Milanche, Junkie, Doca, Pajser, Raven, Vege i Stator...moguce da sam nekog ispustio

E sad, dajte predloge za Boleta, Koleta, Ex1leta, Corey-a, Duleta smora, Starbaka, Ch1zru, Lexa, Aysa, Reva, Cupka, Bypa, Dvnityckera, Stalju, Kylija, Longlija, Pesmu (u stvari za njega znam sta cu) >:], Wulfgara, Spilsa, Bjelog, zenske clanice...ne mogu vise :)

fml

Link to comment
Share on other sites

dobra fora :) , nisam skontao da mozes da shaljes slike za druge... nego jesu li te slike iz rl ili bilo kakve slike sa google pictures koje asociraju na nekog :D

i da, jel jedna slika po osobi ili moze vishe slika?

a i sta se desava kad se sve kompletira?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

dobra fora :) , nisam skontao da mozes da shaljes slike za druge... nego jesu li te slike iz rl ili bilo kakve slike sa google pictures koje asociraju na nekog :D

i da, jel jedna slika po osobi ili moze vishe slika?

a i sta se desava kad se sve kompletira?

bilo kakve slike sa neta po mogucstvu da su malko vece i da se na njima vidi cela figura (objekat) koji asocira na nick ili nesto sto je karakterisisticno za nekog forumasa

bice jedna slika za jednu osobu, ali nije lose imato vise predloga ;)

Kad se sve kompletira dobicete wallpapper u fazonu onih slika koje su bile vec kacene, na kojima trebas da prepoznas 100 filmova, bendova... a mi cemo imati forumasa sa RUR-a :D

fml

Link to comment
Share on other sites

roflmao...

tek sad videh thread...

I'm in I'm in [:D]

btw ne pada mi na pamet nista od slika za preostale, al pogledacu nesto da iskopam...

svi najlaksi su vec "odradjeni" [:p]

e da, ako se pravi kalendar, ja ocu u februar [^]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...