Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Kolko si dao kinte?

Okolo 6000, dve godine garancije. Sto je "dzab dzabe" u odnosu na Philipsa posto je ovo "najjaci" braun model, pa kapiram da taj philips za 30000 zaista ne brije pet puta bolje ;) Na stranu sto nema mogucnost da "trimuje" niti "fazonira" jer ako se ne varam ima samo te tri glave, philips. Napisao sam gore utiske oko brauna, ali jos ga nisam detaljno isprobao.

Kul stvar je sto mozhe da se pere pod vodom i to ukljucen (zapravo tako kazhu da i treba da se pere) sto jos nisam probao jer mi je nekako "neprirodno" pravo da ti kazhem :) ali mi deluje kao sjajan nacin da se brzo resis svih dlacica koje bi ovako cistio pet minuta. Naravno mozes i da se brijes dok se tusiras, ali ja nista gluplje nisam cuo pa to ni ne planiram da probam :)

@ kruko - ne daj se, znam kako je. Mislim da je dan kad je uginuo moj pas bio jedan od tuznijih u zivotu, bas sam bio smoren, a najcrnje, i kompletan ostatak porodice.

Gledam ovu maglu, jedna je od "najguscih" kojih se secam. Imam prirodni "maglometar" ;) u skladu sa tim koliko zgrada vidim kroz prozor, pa ako ne vidim samo solitere cetiri ulice dalje onda je kao slaba magla, kad ne vidim soliter dve ulice dalje onda je kao zeznuto, al' sad jedva vidim kutju koja je ulicu dalje, sto se nije davno desilo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da ali trcanje po magli ima i svojih prednosti. jebote sad sam se setio kad smo u nekom 5-6 osnovne kad je ovako magla isli po kraju sa izvadjenim djokicama :)))

Oko tih elektricnih brijaca : jel boli kad se njima brije covek, jel mogu da povrede mladez na vratu i sve u svemu, zasto je to bolje od zileta?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

igrao basket.

5v5 - full court. 16:12. ja dao 9 poena. i to 6 vezanih. 6 napada - shest puta ja shutiram trojku pogadjam. znachi ko iz najboljih dana. medjutim trojka se racuna kao 1 tako da mi dodje isto.

kad sam dao poslednju, Dwayne iz mog tima vice:"you are high cousin!" :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Saznao sam da sam dobio DIGITALNU centralu hohohohoho....

Sad samo da zavrshe josh neke radove, pa rachunam na ADSL do kraja godine...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

jel boli kad se njima brije covek, jel mogu da povrede mladez na vratu i sve u svemu, zasto je to bolje od zileta?

- ne bi trebalo da boli, mada moguce je da ima nezgodnih momenata. Ja nisam do sada imao, prijavicu ;)

- Pa u teoriji bi mladez trebalo da ti je dovoljno mali da mozhe da prodje kroz zastitnu foliju (sa jako malim rupicama) i da ga onda zakaci secivo koje se nalazi ispod, sto bi trebalo da znaci da je odgovor ne, mada moguce i da nisam u pravu.

- Zgodno je jer ume da bude jako brzo ako hoces samo da skratis bradu na brzaka i odes negde (ali ne i da je skroz obrijes, za to treba prakticno isto vremena kao sa ziletom), imas i taj deo za precizno "fazoniranje" sto tesko da mozes postici ziletom i konacno, ne treba ti pena pa posle aftershave i sve ostalo.

Link to comment
Share on other sites

osam sati na faksu, imao kolokvijum nenajavljeni, isprojektovao blok i posle otisao na sat stonog tenisa. Skroz sam zaboravio profi da serviram, ali nisam losh ..... toliko. Provalio sam da mi prija raspolozenju luchenje beta endorfina prilikom fizickog vezbanja, koje nije prosta repeticija kao teretana.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

neki raspali san me digo malo ranije, cimao sam se pola sata da bi usrani adsl proradio, zeza neshto, prijavljuje da mi modem ne postoji :P

Sutra u skolu, smoricu se podosta, ima da me iskaraju za protekle 2 nedelje koje sam odsustvovao, jedva chekam :P

Link to comment
Share on other sites

probudio se u 7, navikao da mi desi tad skoci na krevet jer je ogladneo...jaoj, sve me podseca na njega..kucam diplomski, do kraja nedelje je gotovo, samo treba dosta da nazuljam dupe dotle, al sve, samo da ne mislim na zeku...svi su otisli na posao, kako mi je prazna gajba bez njega, uh :(

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jao shto volim administraciju fakulteta, pa josh kada se ne javljaju, pa odlazhu datume, prosto chovek da...

Chizrac, jel se deshava na fahu neshto za taj master? Oce oni to da shishaju ili ce neko da skochi od ovih "silnih" studenata.

Nachuo sam da su na nekom fahu zamrzli upis na akademske diplomske studije. Kako uvek uspevaju da ujebu sistem nije mi jasno. Vishe se nije moguce shkolovati a da ti ne zatreba xx papira, trchanje na sve strane i "pa lepo ti nismo rekli" fora. I joj, shto volem kada se uzjebem od prve jutarnje kafe [:(!]

Link to comment
Share on other sites

I to shto kazesh, kada radish s ljudima skroz si mrtav posle nekoliko sati posla... Obozavam kada svakih pet minuta neko krene "Srbo, mogu li da te pitam neshto?" - u poslednje vreme odgovaram sa "Ne, ne mozesh!" ili jednostavno podignem ruku i pokazem vrata.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

neki raspali san me digo malo ranije, cimao sam se pola sata da bi usrani adsl proradio, zeza neshto, prijavljuje da mi modem ne postoji :P

Ma raspali Telekom bre. Sinoć su im prskali DSLAMovi, ceo grad ostao bez neta, negde oko 04:15, pukne, pa proradi sledećeg sekunda, i tako jedno 2-3 puta u toku sledećih sat vremena... nisam mogo ni instancu da zavr

Edited by Trooper
Link to comment
Share on other sites

@ banman

ima neko sranjce da se skine sa sajta faxa... ja sam skinuo, al nisam gledao sta je :P

btw, kolko znam, nista se jos nije desilo znacajno po tom pitanju, al kontam da ce nas sjebati po pitanju kinte samo tako... trazice nam minimum 10K po mojoj proceni za prebac....

@thread

skidam neku muziku, pricao sam sa nekim ql ljudima.. i tako...

sad lunch, pa pranje kose...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...