Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ceo dan kuckam u mIRC-u...

mada, napredak se vidi... odradjen je memoserv communicator, sad sam se bacio na my very own mp3 player...

i ide.. zacudjujuce...

nisam scriptao vise od pola godine, i sad radim kao blesav.. cak iznalazim neka resenja od kojih mi se kosa na glavi dize...

I still have it bejbadi....

;]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Stigoh kutji. Danas sam popio toliko vode, sokova i tako toga da mi uopste nije jasno kako sam uspeo toliko da dehidriram. Moguce od vrucine i znojenja, ko bi ga znao. Sad sam skroz opusten, odradio sam sve sta je trebalo, pa cu da pogledam poneku seriju :)

Link to comment
Share on other sites

jebem ti kolonizaciju i imperijalizam.

4 predavanja samo o tome. jebo Indiju i East India Company...

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@Voodoo

Kao sto bese vec jedan topik. Sve tehnike koje je covek smislio su valjane samo ukoliko se vezbaju. Npr. kurs koji se odnosi na bolje pamcenje ima slicnosti sa onim stvarima koje glumci uce na akademiji. Mape uma su najprostija tehnika koja zahteva najmanje vezbanja, dok brzo citanje zahteva dosta visok nivo discipline.

E sad sto se resavanja zadataka tice, recicu ti samo ovo: macane, nemoj da se zavaravas, iz mog iskustva licnog i sta sam video kod ljudi, da bi se resio neki zadatak postoje samo dva slucaja, mnogo da se vezba ili da si talentovan.

Dakle, konkretno za zadatke, tesko da ti moze pomoci neka od tehnika, mada mape uma uopste nisu lose za ucenje generalno gledano, ako te ne mrzi da crtkas.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Imao je moj cale odlicnu tehniku za ucenje, mnogo mi je pomogla.

Mada sad cenim da si suvise mator da trazis od matorog da te lema kaisem po guzici.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

roflmao f4ts0..

bio do faxa, uze'o index...

sad sam zvanicno student pete godine...

btw, nocas u pola 4 sam instalirao D2 LoD, sto jelda nije dobro...

vrlo nije dobro...

nema jebanja ovog meseca.. :P

tako da, jelda, odo da se igram...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...