Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moskva, pada sneg od jutros, naspavao se napokon k'o chovek.

znachi 400 miliona koje bi oni uzeli za sebe (chitaj ukrali) ce morati da daju na novi referendum?

dao si mi josh jedan razlog da ne izadjem.

Ako bude josh jedan referendum/izbori za ustavotvornu skupshtinu ode josh 400 miliona pa sad ti vidi... Jedino shto mozesh da uradish da sprechish to je da izadjesh. Obozavam nashu "raju" - toliko se razumeju u politiku da ih boli kurac koliko para daju drzavi samo da "oni koji su na vlasti ne bi ukrali" [roflmao]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ajao... ja sam se tek sad dovukao kutji.... mnogo fino bilo sinoc ... 30 pijanih i navarenih indijanaca na jednom mestu [roflmao]

dobio dosta finih pokloncica, ortak mi uzeo "booster pack" (guarana,red bull, energis, fast, booster itd...), drugi mi poklonio trzalicu od gardijana... zadovoljan sam sobom... neke fotke mozda uskoro [:D]

@ivan :* za poklon [:D]

Link to comment
Share on other sites

Moskva, pada sneg od jutros, naspavao se napokon k'o chovek.

Ako bude josh jedan referendum/izbori za ustavotvornu skupshtinu ode josh 400 miliona pa sad ti vidi... Jedino shto mozesh da uradish da sprechish to je da izadjesh. Obozavam nashu "raju" - toliko se razumeju u politiku da ih boli kurac koliko para daju drzavi samo da "oni koji su na vlasti ne bi ukrali" [roflmao]

mislim da neko ko ne zivi ovde ima najmanje prava da pricha o politici, mr gastos [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kurac, što nemam vh1.. :(

depeche mode = zakon

mada relativno skoro sam počeo da se ložim, šta ću kad sam neuk :)

elem, bio sam da glasam.. deluje da je u kajblu odlična izlaznost, al da ne ureknem :)

Link to comment
Share on other sites

sad se vratih od tetke sa ruchka, pre toga ajde da odem da glasam da mi drashko posle ne rese kako zbog takvih kao ja nije uspeo referendum, sad najeden i malo kljakav overim net i odoh da kuntam. ustvari opracu patku sada u ishchekivanju ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

sad se vratih od tetke sa ruchka, pre toga ajde da odem da glasam da mi drashko posle ne rese kako zbog takvih kao ja nije uspeo referendum, sad najeden i malo kljakav overim net i odoh da kuntam. ustvari opracu patku sada u ishchekivanju ;)

[roflmao]

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...