Jump to content

Big Je*eni Brother


AyS^

Recommended Posts

ja samo ne mogu da verujem da se iko normalan lozhi na ekipu koja je kod nas u BB. pogotovo one koji se posebno lozhe na mikija.

mada dobro meni je i sam koncept BB uzhasan al to je druga pricha.

izvini ali miki je skroooz urban , ima profil na myspace-u i potpuno urbanocoolisch frendove na istom :)))

btw... najjaci mi je lik iz sarajeva i devojka iz banjaluke .. bosanci for the victory !!! [:D]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uh ko da je to neko merilo, pa i ti imash profil na momsvemiru.

hmm.. moracu da stavim malo vise "ironija u postu" parfema :)))

@medolinka

i da mu plate i da me ne plate... nesto ne verujem da bi na silu izlazio , a u svakom slucaju , toliko ga publika voli , da uskoro ,putem njihovih glasova, sigurno nece biti izbacen :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

drugaricina tetka radi tamo kao PR i kaze da su Mikiju platili da ostane u kuci..

e, da: www.miroslavdjuricic.com

e jeste sad platili su mu,proverena informacija od drugaricine tetke...ma daj....pa da mi plate da ostanem u kuci odmah bi to rekao pred kamerama,koja je uopste poenta toga...

@killy

upucaj se u koleno

@igz

bolje da gledamo BB ili grand show?Jbt,normalno da ce neko vreme da nam bude zanimljivo nesto novo,nekom manje-nekom vise,a ti odmah pravis poredjenje sa babama i sapunicama...nisu ni meni zanimljive neke stvari o kojima ti pricas pa ne govorim "umetnici su cudaci"

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

samo jedna rec za tebe dete

debil ...

@ljude koji gledaju bb

GET A LIFE LOLOLO!!!1111

Lepo ti je Gruja rekao. Ne pricham napamet, tachno znam jer sam i ja igrao to chudo. Izgubio sam godinu dana socijalnog zivota zbog WOW-a, ti shto kazu da mogu sve da usklade WOW, shkolu, izlaske...lazu. Znam iz lichnog isqstva a nisam bio hc wower.

btw hvala shto si me nazvao detetom.

.

Link to comment
Share on other sites

@igz

bolje da gledamo BB ili grand show?Jbt,normalno da ce neko vreme da nam bude zanimljivo nesto novo,nekom manje-nekom vise,a ti odmah pravis poredjenje sa babama i sapunicama...nisu ni meni zanimljive neke stvari o kojima ti pricas pa ne govorim "umetnici su cudaci"

zasto bi ti gledao na televiziji nesto sto mozesh da vidish i iz prve ruke ako se nadjesh sa bilo kojim ortakom ili ortakinjom? po cemu je onda zivot likova na tv-u, koji su nista drugachiji i posebniji od tebe ili mene, bolji i interesantniji od tvog

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Lepo ti je Gruja rekao. Ne pricham napamet, tachno znam jer sam i ja igrao to chudo. Izgubio sam godinu dana socijalnog zivota zbog WOW-a, ti shto kazu da mogu sve da usklade WOW, shkolu, izlaske...lazu. Znam iz lichnog isqstva a nisam bio hc wower.

btw hvala shto si me nazvao detetom.

ja to nikad nisam rekao

ja i potvrdjujem da sam hc wow-er koji nema ni r od real life-a

a post prema tebi sam napisao zato primecujem da u svakom postu hejtujes nesto ili nekoga samo zato sto to ti ne radis ...

Link to comment
Share on other sites

ja to nikad nisam rekao

ja i potvrdjujem da sam hc wow-er koji nema ni r od real life-a

a post prema tebi sam napisao zato primecujem da u svakom postu hejtujes nesto ili nekoga samo zato sto to ti ne radis ...

Aj" daj ti te postove u kojim ja hejtujem nekog/neshto.

Post si napisao zato shto primecujesh moju signu...

.

Link to comment
Share on other sites

zasto bi ti gledao na televiziji nesto sto mozesh da vidish i iz prve ruke ako se nadjesh sa bilo kojim ortakom ili ortakinjom? po cemu je onda zivot likova na tv-u, koji su nista drugachiji i posebniji od tebe ili mene, bolji i interesantniji od tvog

a zasto nije interesantniji? dozvoljavaju da ih prave budalama i jos se u glavnom foliraju da su srecni zbog toga. ja to ne mogu da vidim u svom zivotu :) jedino miki tu i tamo lupeta nesto sto ima veze sa zivotom i to onda ove guske kao pogodi

u glavnom gledam bb da vidim kako miki spushta ove nabedjene urbane face i njihove pobesnele rekacije kada iz njih izadje ono najgore... i ne znam ko gleda bb 24/7 meni je dovoljno s vremena na vreme 10 minuta, vidis kakvi su shabani i budesh srecan sto si bolji/lepsi/pametniji od njih, i nastavis sa svojim zivotom, obavezama i sl...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ok.

1. Miki je definitivno razlicit [:D]

2.Znaci nije da se pravim pametan, ali valjda postoji sustinska razlika izmedju onih koji to gledaju iz zajebancije u pauzi izmedju ucenja, da vide sta je to uopste i onih koji sad i navijaju i to prepricavaju ko spanske serije.

Znaci ja dok nisam video spansku seriju na sta lici, nisam vikao to je sranje, al' sam video pa sad vicem :) Isto to vazi iz BB.

Isto tako su mi sumnjivi likovi kao ti igz, koji urlaju na sav glas aaa to ne valja, a nisu nijednom ni pogledali isto.E sad ako gresim sry :)

And 4 d record, ni ja nesto preterano ne gotivim BB, pogled'o sam, ok je,cak sam i prepoznao neke likove, ali sve u svemu, nista specijalno, pogotovu za neko duze gledanje, kao sto kaze dzi, 10 min vrsi posao.

Stavise, u vecini se i slazem sa igzovim razlozima, ali to jebote definitivno ne znaci da je u rangu grand shoua i tih debilizama :)

Zabava za masu, a la dzeri springer, samo ne bas toliko retardirano.

Tako to bar ja kapiram.

I ovo nije hejt.

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

ja sam gledao samo ono kad su se predstavljali.... prvih troje :)

...i kad sam video tog Mikija, oma sam reko "ovaj uzima cash, samo ako ne popizdi pre vremena" [roflmao]

A ostali su bas sto kazete, klasicni everyday blejachi, bar koliko sam video

u ovih par navrata po 5 min kad ukebam oko ponoci dok shaltam kanale i patku...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...