Jump to content

Big Je*eni Brother


AyS^

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A MIki veze sa E nema. Ljudina se prijavila na nagovor ortaka,

sto dokazuje i njegov odlazak. A da se vrati nema sanse, stvar je zivotnih

principa koji sa parama nemaju nikakve veze.

hehe, upravo ono kako i prosecan gledalac BB-a treba da razmislja ... a sto se tice vracanja u kucu, to je vise kao "ekstremno resenje" ali nije nemoguce. Ako se ne varam, ovaj neki lik se prikljucio ekipi tek nakon 10ak dana, znas ti koliku on prednost ima u odnosu na ostale na taj nacin! :)

Link to comment
Share on other sites

hehe, upravo ono kako i prosecan gledalac BB-a treba da razmislja ... a sto se tice vracanja u kucu, to je vise kao "ekstremno resenje" ali nije nemoguce. Ako se ne varam, ovaj neki lik se prikljucio ekipi tek nakon 10ak dana, znas ti koliku on prednost ima u odnosu na ostale na taj nacin! :)

Sve to sto kazes stoji, ali uvek ima ono ali .. :)

Moje misljenje je da Mikijev odlazak nije isplaniran, vec se covek smorio kad je shvatio da je ostalo jos 85

dana smaranja sa krajnje nezanimljivim ljudima. Sam je vise puta potencirao da on voli da se zajebava, ali

da se ovde niko ne zajebava. Ma nije ni morao to da kaze, videli smo to zadnjih 15 dana.

Link to comment
Share on other sites

staljo sto sad lupetas

izgledate kao da ste ljubomorni sto covek bez srednje skole iz neke selendre iz neke sume stekao toliku popularnost.

pa da je i iz emotiona i da je ne znam kakav dogovor pao, covek je jebeno iskren, inteligentan i ima dojaja smisao za humor i jednostavno su ga svi zgotivili i to je cinjenica. miki svaka ti cast

a sad, da li je iz emotiona ili je "obicnjak" ne mogu da tvrdim jer pojma nemam o tome niti sam pokusao da razmisljam na taj nacin. u svakom slucaju, uradio je sto je rekao, oduvao ih je

Link to comment
Share on other sites

Brate

Da se razumemo, lik moze da bude i sa extremnim smislom za humor i bez srednje. U hr je ciga zaradio 100k, a jedva ima osnovnu. Nije to poenta. Jednostavno kad se pogleda na sajtu miki ima preko 60-70% po broju glasova dok svi su jednocifreni. I sad fala bogu jebo show u kome ce miki da bude jedina zvezda. I sad choveku se odjednom ,,smuchilo". Paz' majku mu, chovek koji je siguran pobednik naglo odlazi iz show-a. I tu ce da opet skochi gledanost, sve dok ne smore ovi unutra bez mikija. Onda kapiram da ukoliko neko od ukutjana ne dozivi mikijevu popularnost, desice se comeback. Serem ti se u takav reality show.

edit: odnosilo se na dakijev post

Edited by stalja_
Link to comment
Share on other sites

staljo: nemoj da spekulises dok ne vidis sta ce da bude.

bice sranje bez mikija i to je cinjenica, a ti kazes on doziveo neverovatnu popularnost a odlazi. otkud on zna da je toliko popularan!? ja sam 90% siguran da on u svojoj glavi ima da ga narod vidi kao smaraca...

ne znam jesi video njegov taj oprostajni govor ali stvarno iskreno i onako bas bas ok

tuga je sto takvi ljudi sticu popularnost.

popularnost se ne stice skolom

ko od tih tvojih ajron mejdena i hemrfola ima srednju skolu pa opet drkas na njihove postere...

popularnost nema veze sa obrazovanjem nego sa necim potpuno drugim

u ovom slucaju sa karakterom

ajde brisi

Link to comment
Share on other sites

popularnost se ne stice skolom

ko od tih tvojih ajron mejdena i hemrfola ima srednju skolu pa opet drkas na njihove postere...

popularnost nema veze sa obrazovanjem nego sa necim potpuno drugim

u ovom slucaju sa karakterom

ajde brisi

oni nesto rade u zivotu?naprave nesto,stvaraju?,a sta miki radi?pravi med i zbog toga je popularan?sece sume?

nisi shvatio sta sam hteo da kazem,i nemoj odma da se foliras i da prozivas.

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

sta stvaraju, sta rade? tebe zabavljaju muzikom on mene zabavlja svojim provalama

lik je suvise jednostavan, iskren i dobar, neisfoliran i sa odlicnim smislom za humor i samim tim mnogo jak lik... nije popularan jer je pcelar niti zato sto je drvoseca, nego zbog njegovog karaktera i ponasanja...

nemas ti pojma o zivotu, nemoj da se ljutis al to je moje misljenje...

Edited by daki
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam shta je gore kod tog Big Brothera. Ili ti likovi tu, ili gomila koja gleda emisiju :)

Slazhem se u potpunosti....

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

@junkie:

tacno tako. podrzavam.

emisija je jedan socioloski eksperiment sa ljudima u krajnje vestackim uslovima i nekom se svidja nekom ne.

sad kad nema mikija verujem da 80% mase vise nije zanimljivo to da gleda...

ok sry rockdudbgd ali onda sam te pogresno razumeo... sledeci put budi jasniji al nema veze sad

Edited by daki
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...