Jump to content

Big Je*eni Brother


AyS^

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NE MIKI JE LEGENDA I ON JE UVEK ISKREN I ON JE JAK I ON JE PREPAMETNI PCHELAR KOJI JE ISKREN UVEK!!!!111111'iljadu.

MIKI VRATI SE!!!11!*^

blah...

staljo debilises se na ovom topiku previse,realno

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mozda i ti dobijes posao rur pr-a o desavanjima u kuci velikog brata [:D]

btw, sta kaze , jel prihvatio ?

anything'll do. :)

rekao je samo da mu je ponudjen posao. ma 100% ce da radi na b92. kod olje je gost sutra!

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Znaci samo zato sto su mu ponudjene pare i gostovanja, vi ste doneli odluku da je ubacen ?

Milsim de je mozak [:)] Pa i on je samo covek...zeljan normalnog zivota, ako mu je verovati... jel' postoji iko na ovom forumu ko bi takve ponude odbio? Ne bih nesto rek'o ;)

Mozda je on pricao jedno, al' druga stvar je kad vam neko stvarno ponudi takve pare, zar ne ;)

Znaci ne znam dal' je ubacen il' ne, al' teoretske sanse nema da na osnovu ovoga vi to zakljucite :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

^ e a lik je toliko srao kako nije ova medijska popularnost za njega... blablabla... "ocu nazad u shumu sa dedom"... blablabla.. a sada gostovanje u dve najgledanije emisije za dva dana?

tipican slucaj dizanja cene ... kao kada nove mlade glumice kazhu "jao, jao, ja NIKADA ne bih snimala reklame za sampon (produkt © lag) ili bilo sta drugo" a 10 dana kasnije se pojave u Panten ili Bi Voda reklami.

Sve vise verujem lakiju...

Kada biste mi verovali od starta za bilo sta, zivot bi nam svima bio mnogo laksi :)

Znaci samo zato sto su mu ponudjene pare i gostovanja, vi ste doneli odluku da je ubacen ?

Ja sam svoje razloge izneo odavno, i nisu samo na osnovu ovoga. Ja lepo kazhem - Miki, voditelj Leteceg Starta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...