Jump to content

Big Je*eni Brother


AyS^

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, negotivish miroslava, iz underground tajnih grupa saznajesh da je sve izrezirano i u to bezobzirno verujesh iako nisi ni minut vb odlegledao a spreman si da se seresh na ceo show , ceo forum i da produzujesh flame na josh par strana. Puke.gif

Naprotiv, sam Miroslav bi meni bio izuzetno gotivan da je realna ličnost; na

Edited by Ivan_tm
Link to comment
Share on other sites

Da, ali onda moj zakljucak moze da bude da si ti jedini koji zelis da budes drugaciji od ostalih i da kazes da je Miroslav retardiran. Ali ti si onda isti kao i onaj Marko koji je upravo rekao Miroslavu da je retardiran i da je paor, a na sve to je njemu covek koji je po tebi i njemu i nekim drugima paor dao jedan jako prost i neverovatno sjajan odgovor da je bolje da je retardiran nego da razmislja kao on i da misli da je to normalno.

I rest my case.

Jak ti slučaj, Srđane. :)

Ima

Link to comment
Share on other sites

A sto uvek moramo da sumnjao u nesto. Zasto nipodastavas coveka koji je mozda inteligentiji od tebe ? Kakve veze ima dal je paor ili nije. Pa moj cale je doktor nauka pa neke stvari ne moze da shvati. Da li ga to cini glupim ili ga jednostavno to ne interesuje pa nece da shvati. E da posto je on doktor nauka onda je to normalno , a ovaj je paor i sve sto radi radi tako kako mu je neko rekao. Hmm Lazo mislim da treba iz nekog drugog ugla da posmatras prvenstveneo na svoj zivot pa onda na druge ljude. Mozda gresim ali moja neka teorija je da sva svoja osudjivanja upravo krecu iz sopstvenog nezadovoljstva koji imas ili koje si imao u zivotu.

omg zeki... :D

realno boli me k. za velikog brata nema orgijanja, nije interesantno

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

A sto uvek moramo da sumnjao u nesto. Zasto nipodastavas coveka koji je mozda inteligentiji od tebe ? Kakve veze ima dal je paor ili nije. Pa moj cale je doktor nauka pa neke stvari ne moze da shvati. Da li ga to cini glupim ili ga jednostavno to ne interesuje pa nece da shvati. E da posto je on doktor nauka onda je to normalno , a ovaj je paor i sve sto radi radi tako kako mu je neko rekao.

Al' si se ti istripovao. :)

Ponavljam, nisam rekao da je debil jer je paor; već da mi je sumnjivo to

Edited by Ivan_tm
Link to comment
Share on other sites

vou ... nemojte da se svadjate, mir mir mir ... evo, ako je zbog mene i toga sto sam rekao, povucicu stavove zarad mira u kutji ;)

A sto se citave price tice, ja nemam nista ni protiv jednog clana ekipe, i neka pobedi ko god hoce i neka miki uzme 200.000 evra, vec prosto, silom prilika imam nesto vise iskustva u tim i takvim vodama, i znam kako neke stvari funkcionisu. Kada biste i vi to znali, verovatno biste bolje razumeli (osim ostalih mojih vernih sledbenika, na celu sa koletom ;)))

Link to comment
Share on other sites

da, sigurno je to zavera i miki od pocetka glumi..

a ja sam kao jaje, a? :)

vou ... nemojte da se svadjate, mir mir mir ... evo, ako je zbog mene i toga sto sam rekao, povucicu stavove zarad mira u kutji ;)

koja si srpska žena iz 19. veka :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...