Jump to content

Big Je*eni Brother


AyS^

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa dobro svakom svoje :) Nemam ja nista protiv tvog misljenja.

Kao sto rekoh, ne zanima me nesto previse nijedan od ova dva shoua, i ti slobodno uzivaj uz mahi mahi.

Tebi je to lepo, meni je ovo drugo malo normalnije i podnosljivije.

Sad bar znam koja se zika vrti u deusu [:D]

Ne, ne, moras malo masterovati ironiju.

Lolz za deus, mislim da su tamo od mene narodnjake posakrivali u najudaljenije budzake hardiskova.

Vrlo redovno vrsim svetu misiju brisanja narodnjaka i metala :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

zasto bi ti gledao na televiziji nesto sto mozesh da vidish i iz prve ruke ako se nadjesh sa bilo kojim ortakom ili ortakinjom? po cemu je onda zivot likova na tv-u, koji su nista drugachiji i posebniji od tebe ili mene, bolji i interesantniji od tvog

Jel sam ja rekao da je interesantniji?Imas totalno drugacije vidjenje razlog gledanja BB...ja kad je poceo ovaj nas BB sam totalno bio u fazonu da ga ne gledam,zato sto sam gledao par puta strani na satelitu,i onda kad sam video kakva je situacija u kuci,poceo sam da ga gledam zbog Mikija,realno...Opet ponavljam,gledam mozda pola sata dnevno,vidim kako ih Miki pwnuje i vidim kako se one glupache nerviraju zbog toga...brate ne glasam,i dalje mesam 2 ribe i 2 lika,zapamtio sam samo ove najgluplje koje Miki konstantno jebe...ne mozes na osnovu toga mi reci da sam isti ko baba koja gleda spansku seriju...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Taj gospodin na slici se skidao go na predstavi a sve vagine su urlale za njim, bio je to onako kul momenat u Beogradskom dramskom :D

Anyway, tacno je da se ovaj nas BB mnogo razlikuje od onog trasha u drugim zemljama i to samo zbog Mikija, afaik ovi iz emotion pictures zele da ga izbace jer i njih jebe vec su mu nadrkali 100 opomena i sledeca opomena je izbacivanje, hahahaha.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Taj gospodin na slici se skidao go na predstavi a sve vagine su urlale za njim, bio je to onako kul momenat u Beogradskom dramskom :D

urlao si za njim? [:D] WTFPWN!

elem... probao sam kao da gledam.. i i dalje mi je sranje... bash ono shto igi kazhe... veliki brat je kada si sa ortacima i ortakinjama i to mnogo zanimljiviji... jedino kapiram da kada bih uchestvovao u tom srnju da bih se strava proveo :D (free food and a place to sleep for 100 days.. ma gde tjesh bolje? ololo)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Jel sam ja rekao da je interesantniji?Imas totalno drugacije vidjenje razlog gledanja BB...ja kad je poceo ovaj nas BB sam totalno bio u fazonu da ga ne gledam,zato sto sam gledao par puta strani na satelitu,i onda kad sam video kakva je situacija u kuci,poceo sam da ga gledam zbog Mikija,realno...Opet ponavljam,gledam mozda pola sata dnevno,vidim kako ih Miki pwnuje i vidim kako se one glupache nerviraju zbog toga...brate ne glasam,i dalje mesam 2 ribe i 2 lika,zapamtio sam samo ove najgluplje koje Miki konstantno jebe...ne mozes na osnovu toga mi reci da sam isti ko baba koja gleda spansku seriju...

ok, ok, ne morash da mi se pravdash [:D][;)]

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

juce sam se kocio od smeha kad su navodili sta je sve miki "pogresio"

"razvalio vrata ispovedaonice"

"bacio mikrofon preko krova kuce"

"spava po ceo dan"

znaci b o z e

ali pazi oni njega ne smeju da izbace...

mislim on je hteo da izadje iz kuce pa su mu ovi doveli psihologa da ga smiri.

70% gledalaca njega najvise od svih gotivi

a otprilike 50% gledalaca gleda bb samo zbog njega.

ako ga izbace to ce biti dosta velika greska za bb i to su oni i svesni

uglavnom ako ga izbace ja sam se sa mojim drustvom dogovorio, idemo u kupinovo i nosimo mu litru chivasa. covek je zasluzio .

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

znam da sam bio, samo je pitanje ko me je video, i ima li taj isti da mi finansira kurac [roflmao]

a nema, jer tv gleda samo sirotinja.

@ kole

hahaha daj jel moze neko da nadje onu sliku? [roflmao]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...