Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mnogo sam besan...imao sam mali incident sa mojim psom..naime preskocio je preko ograde i setao po ulici i neka drolja se uspanicila i pocela da se dernja kako ju je moj pas (koji je stene i ne zna jos da laje,a i moj mali komsija od 2 godine se svaki dan igra sa njim) napao i kako je davio njenog kera pola sata etc...

neki chicha pocne da mi suta u vrata (skupilo se brdo komsija ispred moje kuce) ja otvaram i on kao "tvoj ker svaki dan napada ljude i druge kerove blablabla"...ja chichu oteram bukvalno u 3 p. m. i izadjem napolje i pocnem psa da uvodim u dvoriste i ta droljustura kao skoci na mene i kao sklanjaj kera da ne zgazim i tebe i njega! i tu meni prsne film i onda sam joj rekao da cu joj promeniti licni opis ako mi jos nesto kaze i najebao sam joj se mile mame i onda sam otisao kucu i zalupio vrata....

kasnije mi brat prica kako ta drolja svaki dan iritira psa lupa ga stapom preko kapije kada ovaj proturi glavu etc.

i sada sam odlucio da je sutra sacekam i da joj na kulturan nacin objasnim da ako psu zafali dlaka sa glave da cu joj odigrati uzicko po ledjima!

u jebote ala sam popizdeo ! [:(!] [:(!] [:(!]

-edit

ahahah i sada mi buraz kaze kako se zalila komsijama kako joj je u "borbi za zivot" ispao novcanik i mobilni telefon i kako nemoze da ih nadje.... znaci i ako nadjem telefon ima da ga izgazim! [}:)]

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

Neznam jesam li na pravom topicu ali evo ovde cu ...

Hey guys super je sto ima forum ovakav na nasem prostoru , dve godine sam bio na jednom hrvatskom forupu slicnom ovome! I evo slucajno naletio na ovaj , cini mi se da je super i nadam se da cemo se super slagati [:)]

Link to comment
Share on other sites

Neznam jesam li na pravom topicu ali evo ovde cu ...

Hey guys super je sto ima forum ovakav na nasem prostoru , dve godine sam bio na jednom hrvatskom forupu slicnom ovome! I evo slucajno naletio na ovaj , cini mi se da je super i nadam se da cemo se super slagati [:)]

Lasica je pocheo...samo se ne obaziri na njihove provokacije i hejtove u pochetq i bice ti lepo. Inache welcome.

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...