Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

doshao iz shkole i pravo na rur, kad vidim u jednom topicu neki

istraumirani, iskompleksirani SATAN me proziva.

nisam mogao da verujem da mu toliko smetam ;)

lik je 3 puta banovan i doshao da mi kenja o nekim sranjima eeeeeee bre [:D]

----------------

nemogu da verujem da je zvezda primila prva gol [:0] retardi !!!

valjda ce biti bolje u nastavku ;)

----------------

odo da jedem pa se vracam :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ošišao sam se za sve pare iz džepa, izgledam ko ćelava robija.

Čim mi dopadne nešto digitalno a da je fotoaparat, slikam se da vidite kako sam tru nekro.

tišu, bolje da nisi video mene pre manje od mesec dana,

samo ću ti nagovestiti da sam dobio uslov, još jedno skraćivanje i ne idem na ekskurziju :)) Peta elita,,, pwnage

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Par mojih drugara pokupilo neke klinke 87 god zeljne sexa... Dodju na stan... ovo ono... krene neka spika... I pazi koji su to mozgovi:" Jesi li ti cistokrvni SRBIN?" Pita jedna od njih mog ortaka. "Pitam zato sto ja mnogo kenjam za hrvate i madjare, pa da se ne zaletim"...

Ima jos dosta bisera... Na primer ova druga cips otvara makazama! lol

Edited by Crash Override
Link to comment
Share on other sites

OMFG! MAKAZAMA OTVARA CHIPS! CHISTOKRVNI SRBIN! OMFG OMFG!!!!1

elem, bata kole :* :D

posle tri dana puna bjesova, jutros kao da je ishchileo negde u neki rukavac... ali znam da je tu, chuchi... cheka da se ponovo probudi...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Procitao sam poslednjih pet strana topica, ima toliko legendarnih postova da je to prosto sjajno :)

Sad gledam 'de cu pre danas, ali pre svega toga, mora nesto da se chalabrcne! Stijin majstor je sjajan, podsetio me na nekog sto je kod nas krecio pre x godina, i naravno, kad smo na kraju sumirali utiske, ispalo da je sve uradio bezveze, sto bi se narodski reklo, "preko kurca" ;) I zovemo tog lika koji ga je kao "preporucio" i u fazonu "nije lepo popunio rupe, na pola mesta zasr'o patos" itd itd, i ovaj "pa ne znam, pa kako to" i na kraju se ispostavi da lik ne vidi dobro i da treba da nosi naocare, ali ga mrzi da to radi, pa ako ga ne opomenes dok kreci da ih nosi, on nece, i tako ti ne uradi nista kako treba. Zamis' ti to.

A neko je pitao sto se botovi pojavljuju na C&C forumu - To je zato sto je CC = credit card, i to je njima uvek signal da tu krenu da spamuju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...