Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Veliki dan je za mnom, ali tek me ochekuju dani velikih i krupnih odluka. Keva se juche penzionisala [jupi] (spasla se bede), sledeceg vikenda krechim svoj stan i za nekih mesec dana pada useljenje! A u medjuvremenu imam test: mesec dana samachkog zivota! Omatorio sam... [:p] Inache vec 11 dana ne pushim, nemam zelju za cigaretama i vecheras pochinjem sa trchanjem. Korenite promene, here I come!

Link to comment
Share on other sites

Drugar Urosh mi je pored Levela proturio i nekoliko ceskih Maxima, i ja k'o veli daj da vidim sta tu ima da se procita. I skapiram da u svakom broju ubacuju ribe iz domaceg (srpskog) maxima, pa ne mogu da verujem da a) nemaju svog sadrzaja, b) nemaju ribe iz nekog drugog izdanja :) U jednom broju bila ona Goga sto je sad na Sosu ili gde vec, u drugom 2Hot, u trecem neke dve kao igraju fudbal. I sve naravno uredno potpisano "srpkinje, srpski maxim" itd.

Link to comment
Share on other sites

znachi svuda sam trazio i nigde da nadjem FULL verziju, svuda je ona od 2min.

pokushao sam i na google.com i na svim mogucim pretrazivachima ali nema nigde

nemogu da verujem, pajseru ako znash gde ima daj link ;) ubi se trazeci !

Imao sam i ja na nekom disku ako nisi josh nabavio. Secam se da sam jedno vreme uvek naletao na te nazovidokumentarce gandor, zmaj iz shipova, bratski ples, diana, pa ih skupljao na preporuku :)

Link to comment
Share on other sites

bata Aletu ristekpa za trchanje, mushki je podneo krug oko jerkovitja ololo

odo pod tush :)) jedan mmm dugachak tush... mmmm ... shteta shto nema neka riba da se tushne sa mnom... jbg... :skenj: olo

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Ostao sam kutji veceras, nisam mogao i danas negde da idem, proteklih pet dana sam "napolju" uvece. No ispostavilo se da to nije bilo bez razloga, stigao sam da zavrsim neki veliki tekst, thumbs up za mene ;) a zatim sam uspeo da odgledam i izbor za miss sveta.

Doduse, gledao sam samo na preskoke, kad se predstavljaju ribe i to, i majko mila, "nase" dve, tj. crnogorka i srpkinja, su bile UBEDLJIVO NAJRUZNIJE na citavom izboru. Ja nisam video ruznije od njih dve, ono je tragicno, i Miss Yu treba spaliti. Naravno da nisu prosle nigde dalje, a na kraju je pobedila Chehinja, sto me je prilicno iznenadilo, moram priznati. Uopste se svojim izgledom ne uklapa u tipicnu pobednicu izbora za miss.

Onda sam uhvatio i noc reklama na HRTu, bilo je nekih zaista sjajnih, a sad malo forum, pa jedan drugi tekst, pa onda na spavanje, sutra ima sta da se radi.

Link to comment
Share on other sites

definitivno odustajem od riba.... ortak je mi je lepo drmnuo flashback veceras " kolko cesto bi se kupao da nema riba?" ... sto me navelo na misljenje sta sam sve radio zbog zenskog roda ... i nije vredno sexa....

odo sad da ucim ko manijak da ne bi roknuo godinu, jer sam se drkao ko budala najgora......

Link to comment
Share on other sites

^^Isqstvo. :)

StaviJo sam donju protezu, boli me glava zbog iste, debilizam...upravo se setih da sad necu "moci" nishta da odgovaram zbog proteze [jupi]. Ishao na Hit radia 202 koji je odlozen...malo sam kasno saznao...izblejao u gradu sa drushtvom do malo pre...Sad forum i dl neke muzike...samo da prestane da boliiiiiiiiiiiii...:|

.

Link to comment
Share on other sites

Ista pricha sa uchenjem :)

Samo sam sebi postavio cilj.

Prodjem ispit = druga godina = nedelju dana na Zlatiboru sa drushtvom

postavio sam sebi cilj.

dam godinu. vratim se u Srbiju i ne ulazim u kucu 4 meseca. :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

sad dosao sa partija, otpalo mi grlo od pljuga i cirke. bolju muziku nisam cuo odavno.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...