Jump to content

FIFA World Cup - Germany 2006


Lex

Recommended Posts

teshko jogru, zhabari su zhabari, uvek se provuku

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj...Italija,Shvajcarska i Francuska ima jos dosta da odigraju da bi dosli tamo gde ih vi ocekujete,ajde da se drzimo utakmica koje su za sad sigurne :P.Anyway,ako prorade lampard i gerrard Engleska bi morala da prodje Portugal koji je bez 2 standardna prvotimca + Ronaldo(koji tesko da ce da se oporavi,bar mi tako deluje) i Nemacka bi trebala da prodje Argentinu.To je sto se tice polufinalista,a za Spanija-Francuska dajem malu prednost Francuzima,a Ukrajina-Shvajcarska 50-50.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

smorili ste sa hejtovanjem gordog albiona :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vi ladno ne shvatate i dalje da ako Lampard i Gerrard prorade Engleska moze do finala.Dzaba lep fudbal i davanje maksimuma u osmini finala,tako timovi sagore.Oni koji najvise kalkulisu i stede se stignu najdalje...videcete sa Argentinom i Portugalom sta ce da bude :).Inace prvo poluvreme Argentina - Meksiko je po meni bilo najlepse poluvreme na prventsvu.I da,smorili ste sa hejtovanjem Engleza,ako ispadnu od Portugala (sto se nece desiti) necu vise nista da prognoziram :P

@kole pa gotive ih ljudi uglavnom zato sto imaju ogroman potencijal i nadaju se da ce ga u jednom trenutku unleashovati (citaj : da u isto vreme prorade gerard,lampard,joe cole i runi...i bekam da salje njegove savrsene lopte:))

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ah jbt,mnogo mi krivo sto Deko nece igrati,Ronaldo i Kostinja su nadoknadivi ali Deko definitivno nije...sutra svim snagama na Svajcarska ide dalje :)))

A holandski cigani su me samo podsetili 98me i istih ciganisanja tipa Berkampovog gazenja i slicnih nekaznjenih stvari...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

totalno koma tekma Hol vs Por, pogotovo shto sam je gledao u holandskom kaficu. znachi te face i ti komentari (kad su mi preveli) su bili vrishtanje .. pogotovo kad su ne znam kog portugalca izvodili za tretman i doktor koji mu neshto maze po butini i vlasnik kafica koji viche PEDER :))) shto se same tekme tiche .. shta reci meni je lepshi fudbal igrala portugalija i zasluzili su da prodju, a sudjenje je koma.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...