Jump to content

FIFA World Cup - Germany 2006


Lex

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako ako....samo sto su trebali sve redom da ih kazne a ne neku selekciju da prave,to ce totalno da poremeti vec ionako sjajnu atmosferu.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

AHAHAHAA,jbt genijalni su,sa te liste jedino Kezmana mogu da kazne,ne mogu da verujem da su ove ostale kaznili,joj boze moj kakva glupost...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bole smekeru ako su najbolji sto im ne sviraju ofsajde i pustaju im svasta? ok, ne kaczhem da vetj tjoravi sudije treba da ih josh hendikepiraju ali popustanje najbolje rangiranoj ekipi i aktuelnom svetskom prvaku je glupost

pa njima su svirali nepostojeci ofsajd kad je ronaldo bio 1vs1 sa golmanom? nema ovde povlastica, ima samo puno loshih sudija...

Link to comment
Share on other sites

TOOO,ajmo gauchosi,jbt kako je zabo gol,svaka mu cast u kom je polozaju bio...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma daj... ona nemachka mora da prodje najbudjavije samo zato sto je domacin...

a zamisli da su Italijani domacini kako bi prolazili... ultra-budjavo :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

kad sam video da je nereseno,zovem ortaka i kazem mu,ako dodje do penala Leman resava...covek je procitao jebeni svaki penal...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Italijani se ochekivano proshetali, Nemci ochekivano neizvesno...nekako mi drago shto su ispushili Argentinci...

Kako Leman chita penale jbt, ono nije normalno...skinuo je dva a i druga dva su mu bila na ruci...

GER - ARG bila mnogo smorenija tekma nego shto sam mislio...previshe taktiziranja...btw komentator na toj utakmici, mislim da se lik zove Pedja Strajnic - potpuni idiot, nervirao me celu utakmicu...u stvari sve tekme shto je do sad komentarisao je uspeo da usere svojim glupostima.

Za sutra ochekujem silovanje francuskih penzosa od strane veselih brazilskih igracha sambe. :))

I nadam se da ce Englezi da prodju...samo da bi ih Brazil ponizio u polufinalu. :P

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...