Jump to content

FIFA World Cup - Germany 2006


Lex

Recommended Posts

Ma daj... ona nemachka mora da prodje najbudjavije samo zato sto je domacin...

Ajde ne seri,borili su se i trcali celu utakmicu.Argentina je posle izlaska Riquelmea u kompletu izgledala pogubljeno i bezidejno a sto se tice penala znalo se da ako do toga dodje Leman ce da odradi ono sto najbolje zna,da ih odbrani:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbt sta su treneri i muda,ljudi bre,na prvenstvu su na klupi Trezegei,na klupu idu Rikelmei,a mi ne mozemo da izbacimo iz prve postave Kezmane i Milosevice jbt :)))))))))

greske su namerne da se neko ne uhvati za njih...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ovi nemci su puni snage mogli bi opusteno jos jednu tekmu odma posle ove.zajebane ove vezbe iz amerike :))). a komentatori su bas retardi na svakoj utakmici po 100x moraju da ponove leman kiksira i ronaldo je debeo "ko" da ne znaju nista pametno da kazu.

Link to comment
Share on other sites

jedino sto je meni bilo chudno u toj utakmici je sto je klinsi zamenio klosea a ne podolskog za nevila...ono, mozda ova druga dvojica igraju bolje zajedno ali lukas je vetj imao zhuti i igrao vidno loshije od klosea...

Pa,Podolski je vise kao asistent dok je Klose bas egzekutor,verovatno je hteo neki brz gol kad ga je zamenio noJvilom koji je vec resavao utakmice u poslednjim sekundama (Poljska) :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

lol podolski asistent? jeste vi slushali njegov intervju nakon sto mu je miro namestio oba gola protiv svedske? =o) "sta ste razmisljali u tom trenutku?" "mmm....paaa...nista, samo sam odvalio po lopti u pravcu gola" =oDDD

ok, ako mislite da je klose crko i da nije imao vishe goriva ali nisam nesto bio takvig utiska...

Link to comment
Share on other sites

ale ale ale, ale ale ale, aleeeaa aa aa aaaaaa....

ok, danas je dan zapoceo bolje od juche.mnogo bolje.

btw adriano ne startuje protiv francuske. Zbog nedostatka elana, motiva i loseg raspolozenja koje prenosi na saigrache, startovace na njegovom mestu ROnaldinjo, koji ce tako igrati na slichan nachin kako igra u barseloni.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

zaista i dalje ne verujem da su Lampard i Gerrard u roku od 10 minuta promasili po penal.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

smorio sam se posle danasnjeg rezultata!

svi za koje sam navijao su ispali!

prosto sada ne znam za koga da se odlucim.. da li brazil.. ostali su mi svi smrdljivci, nemci zato sto su domacini i zato sto je NEKO rekao da moraju da osvoje titulu, italijani zato sto su italijani, portugalci zato sto su prgavi kristijanoronaldichari...

Link to comment
Share on other sites

smorio sam se posle danasnjeg rezultata!

svi za koje sam navijao su ispali!

prosto sada ne znam za koga da se odlucim.. da li brazil.. ostali su mi svi smrdljivci, nemci zato sto su domacini i zato sto je NEKO rekao da moraju da osvoje titulu, italijani zato sto su italijani, portugalci zato sto su prgavi kristijanoronaldichari...

A shta fali Nemachkoj

sonic.png

1110.png

70.jpg

residentevilfan5tc.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...