Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ crno-sunce: ajde :]

jaoooo.....vidi ga ovaj jadni migsha....ccc....strahota...

bash mi te je zao migsha.....ej...ortak....jebiga..

ono kao, doci ce novi dan, bolja vremena...

Boze, bash ne znam da se proseravam :(

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Gotov odmor, poc'o pos'o :) Ust'o lagano oko 8, spremio dorucak, pa kren'o u neke tekstove, mailove ... ima toliko toga da ne znam gde bih pre, al' sam opusten ... zvone telefoni od jutra, kao sto sam predpostavio ... sta covek da radi.

Link to comment
Share on other sites

ево ме на послу поново... [8D]

јооооој како је било добро за овај продужени викенд. у петак сам цирао у паркићу иза Скупштине са РХХ дилејама, онда сам се пребио у суботу и недељу, онда сам у понедељак био на Фрушкој Гори на роштиљу (такође сам се прекинуо) и јуче сам лагано отишао на В као Вендета (мала Натали ме много подстиче на љубав [:I] ).

још имам данас и ових недеља да завршим неке мега пројекте, које дуго одлажем, и ако успем биће мноооооого добро. [:p]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan radnik da se prijavi na kazan!

Bio sam na Srebrnom jezeru. Preporuka svima koji nisu bili, a ostali znaju da je dobro. Dva dana za redom rostilj, razjebao sam stomak totalno, ali se polako vracam. Najbolje je bilo u nedelju. Komsije pravile parte za svoje ortake, ispekli jagnje i doveli pevaljku i muzicare. Bilo je odlicno, bubanj, bas, girata, klarinet i pevaljka, sve sami ol' skull narodnjaci, vrhunska zabava. Poceli su od 10, a ne znam kada su zavrsili jer sam legao oko 24h.

Inace okolina Velikog Gradista je puna gastarbajtera, nisam imao pojma, treba to videti, tu arhitekturu, boje, nesto nevidjeno.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

@Lucky

Da, da, ima velikih i malih lavova, video sam gnezdo i dve vestacke rode, ograde koje kao dizanerski momenat imaju na sebi Halovo oko, orlovi, fontana sa golim decakom koji gleda golu zenu kako joj zmija gmize medju grudima, ma ima sve.

@Dule

Ova moja drugarica koja ima tamo kucu se kupa leti, ali ni ja se ne bih kupao, voda izgleda gore nego na Adi.

@Topik

Citam ove topike na zablama i jedino sto mogu da zakljucim je da je biti roditelj nevidjeno zajebano.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

iem na kontrolu, a posle moram u jednom danu da napisem tekst i uradim miks za rush xP

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Od tih gastrabajterskih naselja najjaca su mi ona na pola puta izmedju BGa i Majdanpeka.Vozio sam se tuda 10-ak puta, i svaki put riknem od smeha...Najbolji mi je bio neki tip koji ima veeeeliku crnu kapija i sa svake strane po jednu crnu klupui jednog crnog lava.Njegovi lavovi su najveci u celom kraju, al mu to nije bilo dosta, pa im je ofarbao oci & jezike u crveno [:D] Sad su i najstrashniji [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ima li ovde neko da postuje i kad nije na poslu, tj kad je ono kod kuce nista ne radi i to? Ili se ovde nista ne radi samo kad si na poslu? [:D]

Having said that, evo i mene na poslu :) malo cituckam foruma pa krecem na opasan rad. Telefon je poceo standardno da zvoni od ranog jutra kao i na svaki radni dan sto me jako smorilo...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Bolkonski :))))

pre 7-8 godina kad smo isli tamo, video sam u dvoristu :

1. Madonu (al ne djevu vec pevacicu)

2. Kip slobode~ 2 metra

3. Kucu ciji je zid poplocan raznobojnim plocicama, pa ispadne razglednica.

Vrh!

Link to comment
Share on other sites

Danas mi je veseo dan - ustao u 07.00, poshao sa zenom do klinca, ostavio je tamo s njim, doshao na posao, saznao da sutra krece josh jedan posao (i da cu sutra morati opet da ustanem u 07.00), oko 17.00 idem da pokupim zenu i kuci...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...