Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

simptomi gripa se povukli, al sam još uvek slinav i pomalo izmoren.. nema veze, za dan-dva ću biti kao nov..

al ne mogu da uradim ništa pametno..

Link to comment
Share on other sites

idi bre laki kako si mi ti opisavao ja ochekivao neku sodomu i gomoru, a ono samo pishica iz 4 ugla i prosuta kofa za djubre. vidi se da nikad nisi bio na exitu npr :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

idi bre laki kako si mi ti opisavao ja ochekivao neku sodomu i gomoru, a ono samo pishica iz 4 ugla i prosuta kofa za djubre. vidi se da nikad nisi bio na exitu npr :)

aj voz ekshli.

eeeeenivejz, kao sto rekoh, dodji dan posle, a ne kad ovi iz bigza sve pociste :) Ili jos bolje, dodji dok je psidza jos uvek tu.

@ topic - gledam 24ku, odgledah 5 epizoda danas, kao kulminacija praznika rada :) Bogami se opako zakuvalo, verovatno cu otvoriti novi topic na filmu, jedna od najboljih sezona (za sada) ako ne i najbolja. Bio i do grada malo, nesto sam sav bio smoren pa da se opustim ;)

Jel zna neko dobar nacin da se operu patike? Tj. kako ih vi uopste perete? Ono bash se djon (sa strane) dosta isprljao, tradicionalne metode ocigledno ne pomazu.

Link to comment
Share on other sites

trazim neka govna o zastiti sredine za projekat,

smaranje, europark federation, iucn, iba, ransansko podrucje i slicno.

moram projekat da predam za dva dana, danas sam poceo da ga pishem

jipi ka jej! :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@Mohi

Reroll RL pls ty :D

brate ne znam o chemu prichash ja sam prestao da igram wow

a i rekao sam lepo samo sto za tebe treba prevod a to je "dajem joj izgovor da prica o dechku ..."

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Tek tako mi dajesh izgovor ili te i zanima?:D

13 meseci sretje:)

13 meseci patnje:)

13 meseci smeha:)

13 meseci suza:)

13 meseci ljubavi:)

me went crazy:)..........

pa vetj rekoh vishe me zanima tretja riba s leva ali posto si ti jedini kontakt do nje moram se pravim da me zanima :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

lavor+neki prashak+sundjer/chetka za djon+pola chuke maltretiranja+par sati na suncu posle. sto reche dragan, ruchno :)

ma kakav prashak .. to sjebava kozhu na patikama pogotovo ako je neka prevrnuta ili slichno. meni je procedura sledeca: sundjer i voda, (stara) chetkica za zube i sapun, sundjer i voda. sushenje kod radijatora ili na suncu.

nikada mi nisu bili jasni likovi koji peru tike u vesh mashini o.O

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

tradicionalni metod "kevo operi tike" ne sljaka, a?

ma ne moz' verovati. keva na putu, baba se skoro operisala a i uskoro ide u banju, potpuno neverovatno, sad sam "sam svoj majstor" ;)

lavor+neki prashak+sundjer/chetka za djon+pola chuke maltretiranja+par sati na suncu posle. sto reche dragan, ruchno :)

Ma ne, to sam i ja kapirao, i tako sam ih i opr'o, al' nije bilo dovoljno. Kapiram da cu morati da ih potopim jedno celo veche da stoje u prasku, i onda da krenem da se zezam sa sundjerom i cetkom. Hvala na savetima :)

edit: Ili da se okrenem militjevom receptu sa sapunom ... ili da probam oba :) Inache, ni ja nikad nisam prao tike u ves masini, mada nisam siguran da vidim neki razlog protiv, osim sto moras da ih peres same, da ne bi, sta znam, sjeb'o druge stvari koje se peru u isto vreme?

Link to comment
Share on other sites

dosao neki fini chika na vrata jutros, nasao mi novcanik sa svim dokumentima, spashen sam smora i torture od strane murije. ali tri soma i dalje fali, jos sam morao i da castim coveka, red je jebiga...sad sam bez filera, a treba mi neki kesh za popodne :P

Extra sto si dobio na vrata.Meni ubacili u postansko sanduce, zvala me posta iz Beogradske da dodjem po njega.Bar nisam morao da castim.

Pokusavam da provalim shta je *.mgc .. treba da je text.Any help?

Ja iz ovih jaja nista kako treba ne dobijam ...vekna hleba fu :(

Edited by Demian
Link to comment
Share on other sites

Pranje tika u vesh mashini radi posao maximalno a chak ni ne sjebesh tike. Nije da ih perem tako ali zaintrigiran sam da probam :P

videces sutra kad si se na sred casa raspadnu :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

imo problema sa netom, neshto sjebali u centrali sha ja znam... pa sam ih trollovao nekih pola sata, i prekidoshe mi slushalicu... i posle se javio neki idiot koji je provereno chistach koga su iscimali da se javi, i on me je tako lepo ebo u guzu da je to starshno rashirio mi je anus za par cm`a... da li je work offline ukljuchem, nije sve je online al ja nemam konekciju, aaa ahhmm pa a da li ste sigurni da je work offline.... i tako deset puta, posle sam prestao da se nerviram [:D]

elem a da pishim na roma vs inter alelalalalalalallelellelelelee [:D]

i to na jednim od najboljih mesta, ono sva ostala bila rasprodata tak da sam morao da pukem dosta kesha... al dobro vredetje.. :)

i josh vecheras moram da uchim sutra za neki test ovoono, lele

a i gladan sam

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...