Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ shaylee......znachi najbolji giros koji sam je o jeu....hmm kako li se to zove, ja mislim Chumitjevo Sokache...

Chek sacu da objasnim...

Znachi to je preko puta terazijske chesme pa udjesh u prolaz gde se prodaju kao fish fast fud (bljak)..

E pa tu odma sa leve strane imash najjachi giros u gradu...

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Samo nam je jos jedna hamburgernica falila .. smlc, ocu nazad giros :(((

Pa pishe na tom kiosku da prodaju i giros, tj. to je jedna od reklama, a iznad pise i "pljeskavice". A sto se girosa tice, nemam nikakve informacije, al' cini mi se da su ih mozda batalili jer su bili ono, solidno skupi. Sad dal' se ne isplati da budu jeftiniji, il' sta, al' od jednog ne moz' da se najedes a kostali su nesto 150 dinara i vishe.

Drugi dan montiranja laminata ... sad smo vec profi ;) Pored montazhe, bilo je i secenja cirkularom, ugradjivanja, cak smo i vrata skratili za jedno 0.7cm da bi se lepo zatvarala preko laminata ... potpuni show. Sutra je nastavak akcije, farbanje zidova ... bitje loode boje.

Kao sto rekoh na drugom topicu, sutra nosim i digitalni fotoaparat da uslikam kako je protekla psidza zhurka. Neke fotografije nece biti za one sa slabijim stomakom, osim ako do sutra ne pociste zgradu, a kapiram da nece jer je prvi maj.

Danas je potraga za stvarima bila nesto bolja, i zavrsila se tako sto je poslednji lokal pored kojeg smo prosli, i jedva videli da radi, bio dobitni. Jedino sto su prodavacice bile uzasne, sve dok nisam rekao "ok, kupujem" kad su se odjednom prodobrile ... strava.

Sad planiram da se bacim na "24", cisto da iskoristim taj prvi maj, kao odmor i to :)

Link to comment
Share on other sites

1. Maksimalna dozvoljena veličina KITE i signature (u zbiru) iznosi SEDAM MILIONA kilobajta metara. SLIKA CARA ne sme biti veća od 2380x4580 piksela (preporučena veličina je 35660x34560), dok signatura sme biti veća od 400 KILOMETARA x 100 MILJA ili 200 KILOMETARA x 200 KOBASICA. Tetovaza ne sme biti veća od 6 rodova abnormalnog teksta odnosno jedan!11!!one1!!eleven red teksta velikog formata. U slučaju kr

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

lale, javi ako nadjesh negde 3/4 pantalone :)

Ne znam kakve ti zahteve imas za tim modelima, ali evo nekih kracih smernica:

- Jagger - imaju neke zelenkaste, skoro pa "maskirne", s tim sto nemaju takve sare.

- Legend - Imaju par finih modela od dzinsa, i jedne bele ;)

- Zara - Isto neke zelenkaste, te cak mozhda nisu ni loshe.

- Ribok - One ravne, kao trenerka (materijal), samo 3/4.

- Rifle (BN Bos) - Imaju jos 2-3 zanimljiva braon/siva modela.

Sve ove radnje su naravno one u Knezu, tj. BN Bos malo dalje, tamo u Kralja Milana kod skupstine.

Malo sam se raspitao, dosta njih kazhe da im jos nije stigla roba ta letnja, kao valjda ih iznenadio maj mesec, sto je stig'o na red, ne znam ... mada ja kad trazim 3/4 bas imam frku jer ne volim one sto se "zatezhu" na krajevima pa da ih nosim onako retardirano podignute i zategnute, a ispod bele charape i neke najnovije najke ;> a ne volim ni one sa "cudnim" krojem na kraju, sto su nekako, hm, trouglaste ... idealne za mene su neke sto imaju "ravan pad" i mogu cak da budu i sto prostije.

Prosek cena je oko 3000 za svaki od ovih modela. Eto, nadam se da sam pomog'o.

Link to comment
Share on other sites

hahaha, izaci ce mi stvar na nekoj novoj b92 kompilaciji [roflmao]

horor, valjda cu utjarim neki kesh :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

lale, javi ako nadjesh negde 3/4 pantalone :)

Ozbiljno na tu temu, video sam nekoliko bas kul modela Converse i Addidas cini mi se u Intersportu u Mercatoru. I to bilo za neki relativno mali kes, znam da sam razmisljao da kupim iako nisam krenuo sa namerom da ista kupujem.

horor, valjda cu utjarim neki kesh :P

Samo ti pogledaj fine print kad budes potpisivao ugovor, da ne pise nesto u stilu "da bih se pojavio na kompilaciji pristajem na uslov da moram da budem potpuno gay" [:D]

Inace bio kod ortaka, cirkali vops, opustencija, jedno sto sam se danas iznervirao sto je kisa pocela da pada taman kad sam ja hteo da vozim bajs.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...