Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A i to shto kazesh...ma shta znam. Bili smo ortaci pre svega ovoga, i nismo se nijednom posvadjali nishta posebno, pa smo ostali ok. Ali, imash poentu [:)]. Kao shto rekoh, vreme ce sve da reshi... [:)]. Znam samo da mi je krivo, mada me popushta, poshto znam da ja nisam kriv...isto znam da je njoj do jaja bash krivo, jer je ona kriva, tako da ono...ja samo sedim i posmatram [:p].

Link to comment
Share on other sites

Danas mi u školi napraviše još 2 dreda, znači imam ukupno tri...

Večeras išao do grada u Voodoo sa dva ortaka i tako...

Sutra pravimo akciju nas par iz škole, zovemo agencije itd. da nađemo bolje ponude za matursku exkurziju, jer profesori oće da nas pokradu...

Prekosutra još jedan 18ti rođendan...

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

A i to shto kazesh...ma shta znam. Bili smo ortaci pre svega ovoga, i nismo se nijednom posvadjali nishta posebno, pa smo ostali ok. Ali, imash poentu [:)]. Kao shto rekoh, vreme ce sve da reshi... [:)]. Znam samo da mi je krivo, mada me popushta, poshto znam da ja nisam kriv...isto znam da je njoj do jaja bash krivo, jer je ona kriva, tako da ono...ja samo sedim i posmatram [:p].

izvini shto prekidam tvoju zivotnu prichu [:D] ali brate smislite se ono :)

btw treshnja ovih dana, tako reche crova, daj za nedelju da se iskombinujemo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ево гледамо кроз прозор реке радикала како иду преко моста. колико мораш да будеш тврд да би по оваквом времену свесно био више од пар минута напољу...

Aha zaista treba biti junak pa na +5 biti napolju. Pravi tvrdi momci

Link to comment
Share on other sites

Aha zaista treba biti junak pa na +5 biti napolju. Pravi tvrdi momci

jeste bilo +5, ali je kosava toliko duvala, da sam se za pola sata SMRZAO cekajuci autobus. hteo sam da uzmem taksi, ali se do taksija nije moglo doci. totalno me produvalo, bolela me glava i kad sam dosao kuci samo sam legao u krevet. a oni su svojevoljno blejali po takvom vremenu 3 sata. na to sam mislio.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

vratio se sada sa ispita .. nemam pojma u kvalitet shto znachi da verovatno nije dovoljno, al dobro sobzirom da se nisam otkinuo za ovo i nenadam se nechemu .. josh malo da kuliram pa da krenem neshto ozbiljnije da spremam

josh uvek, dodushe manje, me probada rame kad udahnem .. uzasan flesh, a tako me mrzi da se cimam po lekarima

odoh da otkuntam jako sam loshe spavao sinoc, budio se 4x za 5h, sanjao neke gluposti ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Sinoć sam se tako prekinuo da se pola stvari ne sećam :((

vozio nas taksi sa cirke do ortakinje na žurku a ja celo vreme mumlao da me puste napolje.Došao tamo oko 12 i svi mi čestitaju rođendan a ja ne znam gde se nalazim :( prespavao sam celo veče tamo.Jes da nije svaki dan rođendan ali sam preterao.Jebeni mamurluk,a večeras me zvalo društvo iz osnovne da izađemo.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bio juce na rhh-u bilo lepo, svratio nam uveta koje je ostao zgranut/zabezeknut atmosferom i boletovim ritualima ali ko mu je kriv upozorenje stoji krupnim slovima :)

Danas sam sve ortake iskulirao ceo dan ucim i rezem oko 100 diskova :) Milina :)

ali uveta koji se smeje kao psihopata [roflmao] =))

eo ustao, naspavao sam se posle x godina =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

izvini shto prekidam tvoju zivotnu prichu [:D] ali brate smislite se ono :)

btw treshnja ovih dana, tako reche crova, daj za nedelju da se iskombinujemo.

Za prvi red...taj neki rad, ali polako [:)].

Za Treshnju...uffff, nisam pri parama do jaja, eventualno ako uleti kladionica vecheras. Javicu vam vecheras/ujutru.

Link to comment
Share on other sites

Bio da testiram mog novog aluminijumskog ljubimca :) Zajebao se u dve stvari: nisam racunao da toliko duva vetar i da toliko nemam kondicije :) Ali dobro, bice bolje, ide lepse vreme bitno je da mi bajk ide k'a zmaj i da cu moci da se dobro zajebavam sa njime. Ono sto je malo zajebano jeste da i staje, tj koci, k'a zmaj - diskovi su cudo, tako da moram da budem malo oprezniji.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sta vam je ljudi, Uveta i ja smo stari ortaci. Inace, momci, ocekujem sada kada sam potigao kvalitet zivota na rhh-u, da cete moci to da ispratite.

Nego, sad me zove neki ortak da mi kaze za jednog drugog ortaka da je njegova bivsa devojka imala paralelno vezu sa njim i trecim ortakom (dakle devojka, ortak dva i ortak tri), strasno, prosto ne mogu da verujem. Nikada mi se ona nije dopadala, ali ovo je prosto kao iz filmova, dvostruki zivot, jezivo. Samo kad se setim koliko se moj ortak (ortak dva) lozio na nju, a kad su raskinuli prosto je procvetao. Ne znam, ne mogu da shvatim neke stvari.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Zavrshavam polako fazu 1/10 projekta, chist model sa malo tekstura, da vidim kako ce to sve da ispadne, pa posle da se bacim na opremanje soba, nameshtanje osvetljenja, teksturisanje, pravljenje nekog pejzazha (to josh nisam savladao, ako me bude mrzelo ici cu na obichnu varijantu sa zidinama) i na kraju testiranje mape. Predvidjen zavrshetak - Maj 2020.

Ako nekoga zanima slika (217 kB)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
projekat.jpg
Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

bio sa nekom ribom na festu, gledao neki zapanjujuce dobar i napet belgijski film (Tudja sreca) i posle zavrshio na slatkim palacinkama....sada bih samo tako....spavao.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...