Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bio juce na rhh-u bilo lepo, svratio nam uveta koje je ostao zgranut/zabezeknut atmosferom i boletovim ritualima ali ko mu je kriv upozorenje stoji krupnim slovima :)

Bio je uveta vec na RHHu, tako da mu nije bio prvi put. Al' da je rhh bio zabavan, jeste ... ono, ne znam dal' je zbog pitja ili cega, al' bas je bilo veselo i zabavno ... Jedino malo da se sredi taktika igranja odredjenih ljudi, ali ne mozhes imati sve :)

Ja inace potpuno zaboravio na te radikale juche, i sasvim slucajno otisao put zemuna ranije prepodne, posle kad sam se iz bigza vracao gajbi vidim stoji saobracaj u 14. decembra, pardon, cara nikolaja drugog, i razmisljam sta je ovo, poredjane trole, kad ono radikali. Posle kad sam isao na rhh, isti fazon, ceo bulevar blokiran od njihovih autobusa i njih koji idu peske ... strava.

Danas gled'o American Idol, necete verovati, sa jednim kolegom adminom, ismejasmo se za medalju, lepo leglo uz Pu Er Imperial i tako to. Posle se malo spustio do grada, video se sa jos nekim ljudima i onda se bacio na posao, nisam mog'o nigde da idem veceras, nesto sam se bio smorio.

Sad gledam Lacrosse, pitam se jel ima to negde kod nas da se igra? Kapiram da ne, al' ajd' da pitam.

Link to comment
Share on other sites

Ma jok, Osnovna Shkola Uzhichka Republika, Blok 62 :)

Duga pricha, ukratko, dok smo se lozhili na cs i mrzeli shkolu oduvek smo mashtali da postavimo bombu u zbornicu :) Tako da 1 deo dechachkog sna upravo pokushavam da ostvarim :) Drugi deo, onaj najvazhniji ako Bog da sledece godine.

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

Ma jok, Osnovna Shkola Uzhichka Republika, Blok 62 :)

Duga pricha, ukratko, dok smo se lozhili na cs i mrzeli shkolu oduvek smo mashtali da postavimo bombu u zbornicu :) Tako da 1 deo dechachkog sna upravo pokushavam da ostvarim :) Drugi deo, onaj najvazhniji ako Bog da sledece godine.

omg, 3D uzicka [roflmao] napravi neku igru od toga gde moe da se porushi =))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

odigrao sam jedno 4 dote od kojih ni jedna nije normalna bila .. smorio sam se za medalju al sam se zato bar najeo neke pizze koje sam u medjuvremenu peko .. bogato da jedva toliko mozesh da zinesh =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ma jok, Osnovna Shkola Uzhichka Republika, Blok 62 :)

Duga pricha, ukratko, dok smo se lozhili na cs i mrzeli shkolu oduvek smo mashtali da postavimo bombu u zbornicu :) Tako da 1 deo dechachkog sna upravo pokushavam da ostvarim :) Drugi deo, onaj najvazhniji ako Bog da sledece godine.

LOL za pokusaje stavljanja bombe u skolu :) For the record mi smo generacija koja je tu istu skolu zaista i uspela da zapali, ali su je brzo ugasili :)

Inace sad dosao sa neke zurke, nisam isao kolima pa sam pravio pivo-tekila kombinaciju, bilo sasvim ok :) Samo se nadam da ce sutra biti malo lepsi dan da mogu da se vozam.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

omg, 3D uzicka [roflmao] napravi neku igru od toga gde moe da se porushi =))

Ahahaha, pa tu i jeste poenta :)

Mada zbog nesavrshenosti programa, samo prozori mogu da se razlete :)

Naravno mapa ce biti DE karaktera [:D]

LOL za pokusaje stavljanja bombe u skolu :) For the record mi smo generacija koja je tu istu skolu zaista i uspela da zapali, ali su je brzo ugasili :)

Ahahaha, a vi ste ti zlikovci [:D]

jedem plazma keks [:D]

mogao bi sada da spavam, gotivno ovo modeliranje, kontam da bi' ovako mogao do prekosutra [:)]

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

odigrao sam jedno 4 dote od kojih ni jedna nije normalna bila ..

sinoc sam pokusao da odigram 10 dota u sat ipo, i svaka se zavrsila u periodu od 1 do 40 minuta jer su retardi izlazili kako im se sta nije svidelo. mastao sam o spravici koja bi u takvim slucajevima izasla iz njihovog monitora i odvalila im masnu samarcinu koja ce da im zarotira glavu, od koje ce da im zuji u usima 10 min.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Samo da ne padne neka kisha, i mogu da idem da se shetnem, ja volim ovakvo vreme kad nije puno hladno a dosta je "svetlo" ... ali pre toga nekog poslitja ima, rezhem neke DVDove backupujem hard (ko bi rek'o da 120GB mozhe postati malo ;)) a onda kod babe na ruchak ... radujem se tome :)

Link to comment
Share on other sites

Mudo: E, pogledajte sta imam, hihihihi. Ajmo da im 'ebemo mamu.

Bole: Uletji Mudo, uletji!

Mudo: Neeee, Bole vracaj se!

Bole: A?

Mudo has been pwned. Mudo Has dropped divine rapier.

Uveta: /psiho smeh

stvarno moram da se naviknem kasnije da lezem, bas se lepo naspavam =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...