Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

malopre mi pukla cev od bojlera.

poplavila pola kupatila.

skroz mokar. potpuno.

sam na gajbi. popizdeo. ceo dan odvratan i ovako se zavrsava.

dolazim do kompjutera. pojacavam muziku i pustam radiohead.

creep i karma police na repeat.

mokar do gole koze.

kad te krene krenulo te.

jebem ti dan.

pf.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

- Posle jutarnjih potrbstina klopam neki vocni jogurt od pola litre i cituckam hanbook za gentoo. E a lepo sam reko da necu da ga instaliram dok ne sqpim pare za neki 64-bitni cpu, ali eto ne da mi djavo mira jos moram da vidim sta cu sa tim.

- Spanska serija 5 ili 6 deo (zabojao sam se [:)] ). Konacno je ostala za trenutak sama pa sam je nagazio ali sam mozda to uradio malo predirektno :) U svakom slucaju bacio joj ja tu spiku i onako 100% zbunjena ne zna sta da kaze i ulece jedan batica izmecu nas dvoje sa spikom kao ajde cekamo vas... Ja ga pogledam i kazem mu evo sada cemo mi kreni ti. On kao ma jok ajde cekam vas i zakuca se tu! I tako mu ponovim ja to jedno 2-3 puta ali on ne kapira nista!!! (poludeo sam!). I nista mi krenemo i mene povuce moja ekipa nju njena i tako ostadoh ja bez odgovora juce. U svakom slucaju sam je pitao da li danas dolazi na predavanja i ona rece obavezno pa cemo da vidimo sta ce da bidne :) Inace extra joj je svideo pingvin, ali su me zao zaskocime sve njene ortakinje sa prijavom jao sto je sladak ajde molim te napravi i meni jednog (sto mi naravno ne pada na pamet [:)] )

- Idem kod kumova danas na slavu u sremcicu ne da ce da bude prevrtanja od klope nego nisam svestan :)

Link to comment
Share on other sites

to je ljubav, bleso jedna debela i meni je savrsheno lepo.

A ko je zaista papucha videcemo kada ti za cirka godinu i po, 2 godine max budem kitio svatove ili se sa zwerkom budem starao o posluzenju...

Ja sam samo srecan ...

pa valjda ce neke cice da kite svatove, majku mu.

znam da si srecan, i ja sam kad sam zaljubljen, samo te malo podbadam. [:)]

Nece se ti svatovi najesti ako se ja budem starao o posluzenju :) Ja cu da budem onaj sto poklanja ves masinu :)

[:D][:D][:D]

Zverka za starog svata!!! [;)]

@topic:

imam neku slavu veceras, ovi sto slave su takve face da ce sigurno biti raspad.

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Zverka za starog svata!!! [;)]

Samo najavi malo ranije da mogu da zamenim auto i da uzmem onu ciganjsku mecku, jer samo na nju moze lepo da legne ves masina.

vratio se sa voznje, sad malo blejim pa idem kod drugarice da joj namestim modem

Covece kakve sve izraze nece smisliti za "ono" :) Ostaje samo pitanje da li je plug&play [:D]

@topic: Danas se uspavao umesto da pozavrsavam neke stvari, te me stoga ceka pakao danas i sutra, sta ces kad je cove lenj...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

sad ću da napadnem limune

grejp ivane, grejp ... i to crveni.

- Juce sam pri put probao beli wajfert i mogu da vam kazem da mi se svideo ima nekako karakteristican ukus definitivno je drugaciji a promena uvek super dodje zar ne? :)

Pa ja koliko znam (a mozhe biti da ne znam) taj karakteristican ukus je valjda sto je to pivo sa limunom? Al' nemojte da me drzhite za rech, pojma nemam :)

- Inace da se vratimo spanskim serijama "koleginica koja mi je zapala za oko" na fax-u mi je dala domaci da joj napravim pingvina od papira, dakle ne pitajte kako smo dosli do toga. (Gde je bas pingvina nasla ne znam, ali se vidi skrivena linuxsasica u njoj, sada je najebala[:)] ). Tako da sada googlam za origami pigvina :)

Hm, kako je li jedan suse/linux/1337/w00t/ doshao do teme pingvina, pitam se ... ali moram priznati da je obrt oko pravljenja pingvina origami stilom odlican za podlogu neke sapunice spanske, to sigurno jos nisu iskoristili.

pingvin je gotov sada ne bi bilo lose da napisem nesto lepo u njemu i pada 100%

fisk /dev/hda -- pada sto posto :> Mada nemam pojma nista sam napisao :D

Inache citam ove postove za svatove i svadbu, razmisljam kako vec jedno godinu dana nisam bio ni na jednoj, al' ce zato sad slave i razna veselja druga. I onda kada za Svetog Nikolu uleti da u dva dana moram na osam slava da odem, bice veselo. Moracu da posaljem nekog delegata.

Juce sam zavrsio onaj smorni posao sto me je cekao, i sada odmaram kod kutje citav dan. Gledam fudbal na drugom (SCG - Koreja) pa cekam fudbal na pinku (SCG - CRO). Primecujem kako se "malo" razlikuje stadion i sam kvalitet prenosa kada utakmica signal dolazi iz Kine (SCG - Kina, pre 2-3 dana) i iz Koreje danas. Bio sam i do poste, cekao red da platim neke stvari, srecom pa nije bio preveliki. I tako, ima jos sta danas da se radi, al' polako :)

Link to comment
Share on other sites

grejp ivane, grejp ... i to crveni.

Pa ja koliko znam (a mozhe biti da ne znam) taj karakteristican ukus je valjda sto je to pivo sa limunom? Al' nemojte da me drzhite za rech, pojma nemam :)

Ima ukus kao pivo sa spriteom, meni se svidja na neki nachin ali vecina ortaka prezire to, inace to je napravljeno prvobitno kao "zensko pivo".

fisk /dev/hda -- pada sto posto :> Mada nemam pojma nista sam napisao :D

cfdisk bre ;)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...