Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajd' sad bash da ne otvaram novi topic, nego cu ovde :)

SAW II

Nije mi se nesto posebno dopao. Pored Emunuel "Vouzhej" zbog koje covek mozhe da pogleda film :) ostatak je nekako prilicno "ravan", nasuprot prvom delu. Zapravo, ona uvodna scena sa onim likom je i so so, ali ostatak mi je nekako bezveze.

spoiler

Doduse, imam utisak da su ceo film okrenuli oko toga da bismo saznali ko je zapravo amenda i sta je uradila, ali mi to nije dovoljno da bih rekao "wow"

spoiler end

SAW III

Ovaj mi se vec dopada vise nego drugi deo, a tu mi je negde u rangu sa prvim delom, jer jos vise i dodatno pojasnjava sta se sve desavalo u prva dva dela. Ima nekoliko finih scena, ali i dosta "nepotrebnih smrti", koje su tu cisto da ne kazhemo da film nije ispunio ocekivanja sto se smrti tice. Medjutim, problem koji imam sa svim delovima SAW-a je u tome sto suvishe filma zavisi od onoga sto glavni lik (pozitivac ili negativac) misli da ce se desiti, i ono se bas tako i desi. I onda kada se ta serija dogadjaja odigra bash "u sekund" kako je planirao, on krene da pricha "pa vidis, ti si ustvari bio/bila na testu, on je dosao, ubio onog tamo, sa'ce ovog ovde" tralalala, i to me pomalo smara.

spoiler

OK, sad smo sigurni da je glavni bad guy mrtav, ali nam je ostalo da ocekujemo cetvrti deo filma, sto nisam siguran da je bas pametno. Isto tako, kapiram da ce od nekoga od postojecih da se razvije upravo neki novi negativac, a i pitanje koje me bas interesuje jeste otkud liku toliko para da kupuje i pravi sve te sprave za ubijanje?

spoiler end

Link to comment
Share on other sites

pogledao sam Crash.

odlican film, teska kategorija, fino preplice nekoliko prica, tangira samu sustinu rasnih i nacionalnih problema u SAD posle 11. septembra, i to preko ljudske prirode, pravde i sudbine.

film daje nadu, zalaze se za prave vrednosti, za ljudskost. sjajno!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

crtani OPEN SEASON.... simpaticno ali nista posebno...

Blood DIamond.... ono, DIKaprio u novom izdanju.... film lichi na Lord of War

sa Nicolas Cageom... Sta ja znam, moze da prodje al ne vredi karte u takvudu...

e da, Departed takodje.... .... jaka 4-ka !!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

bolkonski hvala shto me ispravljash na svakom koraq..bajdvej..ne lupam samo ja enter.. :roLaJz:

TO JE ZATO STO MU SE SVIDJAS, SAMO SE USISICHIO PA NECE DA TI KAZE!!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

The Shadow Dancer (2005)

http://us.imdb.com/title/tt0376181/

uf...chudan film...ne znam dal je tv ili je tankovao u bioskopima ili je pak odmah ishao na dvd...

uglavnom za film o piscima mnogo je traljavo napisan, iako ima par super scena, naravno najvishe zahvaljujuci harvi kajtelu (koji ponovo ima full nekkid scenu, zlo =o)) i giani nanini ima par sweet minijatura...

sve u svemu nije da sechovek odushevi ali nije mi zhao sto sam pogledao (ovo i ne zvuchi ko neka preporuka zar ne?=o))

Link to comment
Share on other sites

sinotj varljivo leto '68..

bash sam juche uporedjivala filmove..koliko su stariji projekti mnogo bolji od sadashnjih..sinotj sam svratila do drugarke iz kraja..njena sestra je andjele3 gledala 22x..mala je 6ti razred..qda ide ovaj svet?! :( i pochela da peva pesme iz filma..neka depilacija ljubavnog tepiha i neki splavovi..a o akterima da ne pricham..sve se to ofucalo kao i fore..zanimljivo je da je primetila da glumac koji glumi doriana ima defektnu desnu ruq..4prsta i dosta manja od leve..pff..

i tako to..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...