Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poceo da gledam drugu sezonu earla i posle trece epizode se smorio samo tako i obrisao ga, unakazise seriju... nema onaj smek iz prve sezone...dok je weeds odlicna serija, odgledao sam je jer se bokiju svidja :)

haha ona epizoda kad mali "jede" banane zbog kalijuma je vrh...kao i ona sa snoop doggom

Bila je jedna od tri zelje koje sam ikad imao...

Founder of Rebels,elite Planetarion crew.

Link to comment
Share on other sites

Uzheleo se malo b-produkcije pa reko ajde da odgledam famozni Necronomicon (1994). Bazira se slabo na delima Lovekrafta pa i samom piscu. Kao glavni lik koji chita priche je pisac, koji u dobroj meri i lichi na pisca. Kako g. Lovecraft chita priche, film obradjuje se priche (ukupno tri). Lichno pochetak me razocharao. Verovatno neko ochekuje da dotichni fenomen knjige bude prikazan velichanstveno. Nije. Ali!, film ima shmek. Prva pricha asocira i sadrzhi elemente Alone i the dark serijala. Druga pricha je vishe u stilu "Rosemary's baby" horora - latentni strah. Treca je u fazonu Predator (seca se neko lika Butcher iz famoznog Diablo serijala igrara?). Lichno misljenje jeste da film ima dobre scene (prva fenomenalna atmosfera i ambijent; druga praktikuje skriveni strah tipa "you'll get it in the end"; treca pricha pokazuje predivnu upotebu kamere i svetla kao i fenomenalne scene iznenadne panike).

U nekom momentu bih chak tvrdio da adaptacija ovog filma, ali uz uslov da ostane u domenu b-produkcije, uz malo savremenije efekte, razradjeniji scenario i glumu glumu, pruzhio bi pravo horor iskustvo. Ideja ima potencijal.

Vecini se nece svideti zbog arhaichnih efekata, slabije glume i nepovezanosti.

Na kraju krajeva, mozhda najboli komentar jeste da je film interesantan.

Link to comment
Share on other sites

Danny the Dog (aka Unleashed) - U glavnim ulogama Jet Lee, Morgan Freeman, Bob Hoskins. Film ima manje-vishe interesantnu prichu koju najvishe izvlachi jako chudna kombinacija: gluma odlichnog Frimena i veoma dobrog Hoskinsa + neprevazidjena surovost borilachkih veshtina Jet Lija. Sve u svemu meni se film svideo - 8/10.

Over The Hedge - jedan od poslednjih Dreamworks-ovih 3D crtanih, nastavlja u stilu Shreka i Madagascara da zabavlja publiku. Mogu samo reci da je bilo bar 10 momenata gde sam se valjao od smeha dok sam ga gledao [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Danny the Dog (aka Unleashed) - U glavnim ulogama Jet Lee, Morgan Freeman, Bob Hoskins. Film ima manje-vishe interesantnu prichu koju najvishe izvlachi jako chudna kombinacija: gluma odlichnog Frimena i veoma dobrog Hoskinsa + neprevazidjena surovost borilachkih veshtina Jet Lija. Sve u svemu meni se film svideo - 8/10.

tu mi je najbolja scena kad se voze limuzinom i bob hoskins kazhe: "imam osecaj da ce ovo biti divan dan" [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bila premijera eragona.

DA KOLE, PSETO NIJEDNO BIO SI U PRAVU :P

dechji je film u sushtini, ali sam ochekivao da ce ga napraviti gledljivim za odrasle.. wishful thinking.

al zaista, koliko pglu lik morash biti da ubijesh najboljeg lika na pola prvog dela trilogije, pfff..

pricha je zbrzana i plitka, dijalozi dechiji, jedina pozitivna strana su Dzeremi Ajrons (koga pajseri ubijaju) i ona cica koja se muva sa glavnim likom :)

Link to comment
Share on other sites

brate nikad nisi previshe mator da bi nauchio da respectujesh my autoritaH...

realno

- film po knjizi koju je napisao (americhki) klinac od 16 godina

- film sa zmajevima u kom glumi dzheremi irons

- poslednji film u kom su zajedno bili malkovich i irons bio je "covek sa gvozdenom maskom"

- kole kazeh da film nece da valja i ne ode ni na dzhabe press projekciju

se ovo ukazuje na to da ne treba gledati, dobio si ono sto si trazhio =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...