Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

snakes on a plane

ima par fora, sem kaže LEC GET DIZ MADAFAKIN SNEJKZ OF DIZ MADAFAKIN PLEJN, osim toga ne kapiram instank kvlt klasik status ovog filma..

pa film je dokaz koliki je S.L.J. baja...znachi samo je chuo da postoi skript za film sa dotichnim nazivom i aktivirao svog agenta da ga ubaci u isti ali pod uslovom da ostane taj naslov, t da ga ne menjaju ni pod razno...i onda e krenuo da ga plaguje po tok shoovima 6 meseci pre nego sto je pochelo snimanje =o)

Link to comment
Share on other sites

pa vishe dodje kao pop culture fenomen koga treba biti svestan nego ochekivati ista od tog filma...ono ok on je baja ali taj film nikako nije mogao biti dobar, a i ti si realno pustio taj divx sa mishlju "da pogledam kako li je ovo chudo ispalo" a ne "zomg moram pogledati ovaj odlican arthouse film" ;o)

Link to comment
Share on other sites

očekivao sam nešto u stilu last boyscout-a, naravno ne toliko dobro. fazon, sam izvaljuje neke kul/smešne rečenice u svakoj drugoj sceni, a ovi ostali ga bar isprate.

Link to comment
Share on other sites

departed (dvostruka igra), fantastican film

Green Street Hooligans , film o firmi West Ham Utd, odlican, gledajte sa ortakom

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da je The Departed ustvari remake orginalnog filma : Mou gaan dou ( Infernal Affairs ), i bas sam se smorio na pola filma...

Znaci druga polovina je skroz prekopirana od gore pomenutog filma koji inace ima i jos 2 nastavka...

Smor...

Nadjoh i link: http://litanyofschist.blogspot.com/2006/11...al-affairs.html

Edited by HammerFall
Link to comment
Share on other sites

Solaris

Film koji se bazira na istoimenom romanu Stanislava Lema, kao i njegov predhodnik iz 1972. koji je rezhirao poznati Andrej Tarkovski.

Na prvi pogled veoma "spor" film, dugi kadrovi monotona scenografija i spora promena iste. Shto se naravno ne ochekuje kada vidite da je Djordje Kluni main actor.

E sad, u zavisnosti od pristupa pojedinca prema filozofiji, kao i otorenosti prema "out of the box" razmishljanju, zavisi i tumachenje filma. I sve bi to bilo drugachije da se pre filma nije pokrenuo razgovor u trajanju od 3-4 sata, u kome se bezuspeshno prichalo upravo o ovoj tematici.

Fabula je okrenuta ka pitanju spiritualnosti, morala, stvaranju i sve to vezano emocijama.

Ne postoji akcija u holivudskom smislu rechi. Kraj filma je fenomenalan u svakom pogledu (emotivno i misaono).

http://www.imdb.com/title/tt0307479/

Preporuka

Link to comment
Share on other sites

andjeli3..

BLJAK..

odgledala sam ceo film..

i nishta..

najgori tresh!

vetj predvidjam sledetji nastavak..

poshto su se andjeo i djavo zamenili..

:|

Realno, gori od drugog dela nije.

But then, na šta su mislili kad su pisali scenario i ubacili uniformisanu neopank grupu, ne znam. Ko to sluša? Ako takav treba da bude rokenrol, onda bolje nek crkne definitivno.

Link to comment
Share on other sites

vudu+moi :))))

Poceo da gledam andjele, ali se smorio posle 7 minuta :(

Pokusao da odgledam do kraja razvedimezavedi me, nisam uspeo :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

A shta fali filmu Return of the mummy?!

Gledao sam ovih dana:

Garfild 2 - bolje da nisam: mislim za decu je valjda ok, mada nisam siguran :)

Devil Wears Prada - odlichna Meril Strip, surov film, svakako vredi pogledati.

Usput se drogiram Farscapeom i Futuramom tako da mi je skroz veselo, ain't that right Scorpy [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Kad sve to postigneš, o Srbo? [:D]

Vidish, kada imash posao gde radish 20 stvari paralelno, nauchish da radish isto i kod kuce - multitasking ftw! :)

ZerBah..

smeshno je..

onako bash glupavo..

:(

Ne znam, mozda nismo gledali isti film - meni je "mumija 2" bash zabavna.

vudu..vidish da je choek beZposlichar..

:P

So certain are you [?]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...