Jump to content

najgori trip sa ribom


Recommended Posts

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ispade sejnt jedini normalan ovde....

Ne mislim da su sponzoruse niti lepse, niti bolje ribe (tj. bolje su.... ali riba je meni oduvek bilo negativno znacenje), niti se bolje jebu....

ali brate kad kazes smuvo sam sponzorushu onako kao zvuci u jebote ti si hiper master..i te stvari...it's all about tha talking..barem moje misljenje..ako imas korekt zvaku imas sve... [:)]

Link to comment
Share on other sites

ispade sejnt jedini normalan ovde....

Ne mislim da su sponzoruse niti lepse, niti bolje ribe (tj. bolje su.... ali riba je meni oduvek bilo negativno znacenje), niti se bolje jebu....

A ne vole ni da se seku je l` da? A sad koliko si jebao sponzorusxa da mozxesx da izvlacxisx paralelu sa nekom drugom klasifikacijom riba? I po cxemu se odredjuje da li je riba sponzurusxa ili ne?

fml

Link to comment
Share on other sites

haha kad kazem da sam smuvao sponzorusu mogu samo da kazem da imam gomilu kesha i da volim da mi riba bude glupa (uglavnom, ne kazem da su sve sponzoruse glupe).

pre bih se pohvalio da imam normalnu devojku koju volim , nego da jebem neke plastikanere...

edit: @ shoosh... ne mnogo (jebao), ali jesam...chak i plavusu shvedjanku ( i ne bih se pohvalio da sam time kako rece neko hiper master). Ko voli da jebe sponzoruse neka ih guzi do mile volje, nista protiv. Samo kazem da nisu bolje/lepse.

Ako zelis neko moje vidjenje sponzorusa to je svaka devojka koja izvlaci bilo kakvu korist od tebe u zamenu za svoje telo (samo telo).

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ako zelis neko moje vidjenje sponzorusa to je svaka devojka koja izvlaci bilo kakvu korist od tebe u zamenu za svoje telo (samo telo).

ja bi to vise nazvao kurva.

---------------------------------------------

hmmm ima riba koje dobro izgledaju, i sad extra ona riba, dobro izgleda, dobro se oblaci, zgodna i zivi u gradu koji ima recimo 500.000 stanovnika. sasvim dovoljno. i svidi se njoj neki decko lep pametan super izgleda ali nema kesha ali posto je to grad od mnogo stanovnika svidi joj se jos jedan isto lep pametan dobro obucen pun kesha.

i koga ce ona izabrati??? ajde da vidim sta cete da kazete

i onda ce onaj siromasniji da kaze da je ona sponzorusa jer ga je npr ispalila.

i ona ce druge ljubomorne devojke za nju da kazu da je sponzorusa jer je ona ipak sa nekim deckom koji super izgleda ali eto ima kesha...

----------------------------------------------------------------

e sad ima i devojaka npr. 17 18 godina koje se nabijaju matorcima na kurac u sred kafica i puse im kurac u wc-u da bi eto pricale kako su se vozile bmw sedmicom :)

to ja zovem sponzorusom. a ove ribe su najcesce gadne

-----------------------------------------------------

mada opet devojke koje super izgledaju mogu da biraju momke i naravno da ce izabrati one lovarnije i tako ih prozovu sponzoruse. mada to u stvari one nisu. jednostavno su pametne. sto bi isla busom ako moze da ide kolima ;) kao da nema lepih i zgodnih lovarnih momaka i sto nebi bile sa njima.

--------------------------------------------------

i te ribe sto vecina naziva sponzoruse su vecinom dobre ribe.... ehhhhh smorih se

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

hmmm ima riba koje dobro izgledaju, i sad extra ona riba, dobro izgleda, dobro se oblaci, zgodna i zivi u gradu koji ima recimo 500.000 stanovnika. sasvim dovoljno. i svidi se njoj neki decko lep pametan super izgleda ali nema kesha ali posto je to grad od mnogo stanovnika svidi joj se jos jedan isto lep pametan dobro obucen pun kesha.

i koga ce ona izabrati??? ajde da vidim sta cete da kazete

i onda ce onaj siromasniji da kaze da je ona sponzorusa jer ga je npr ispalila.

i ona ce druge ljubomorne devojke za nju da kazu da je sponzorusa jer je ona ipak sa nekim deckom koji super izgleda ali eto ima kesha...

sponzorusa

e sad ima i devojaka npr. 17 18 godina koje se nabijaju matorcima na kurac u sred kafica i puse im kurac u wc-u da bi eto pricale kako su se vozile bmw sedmicom :)

to ja zovem sponzorusom. a ove ribe su najcesce gadne

dorlje

mada opet devojke koje super izgledaju mogu da biraju momke i naravno da ce izabrati one lovarnije i tako ih prozovu sponzoruse. mada to u stvari one nisu. jednostavno su pametne. sto bi isla busom ako moze da ide kolima ;) kao da nema lepih i zgodnih lovarnih momaka i sto nebi bile sa njima.

sponzorusa x2

@darijan idi upucaj se :)

Link to comment
Share on other sites

----------------------------------------------------------------

e sad ima i devojaka npr. 17 18 godina koje se nabijaju matorcima na kurac u sred kafica i puse im kurac u wc-u da bi eto pricale kako su se vozile bmw sedmicom :)

to ja zovem sponzorusom. a ove ribe su najcesce gadne

-----------------------------------------------------

Nemoj da seres?

Kolko ti matorci imaju godina?

Link to comment
Share on other sites

ma brate jedna moja drugarica je pred porodjaj, Oo znachi 88 god!!!! aaaa ima stomak vetji od meshalice .... ehm shta za nju retji?

Sta se moze reci ? Aj , realno ?? Nije ni prva ni poslednja, sto nije abortirala kad je mogla ??

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da seres?

Kolko ti matorci imaju godina?

ko ne veruje:

Pravac DVA GALEBA (Klisa, Novi Sad). ispred ne mozes videti jeftinija kola od golf V. Devojke 88 i 87 i slicno se nabijaju bre matorcima od tridesetak i cetrdesetak godina!

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Cek da zapisem....dva galeba dakle.

Kojote, Medo, Santa, M@ximuse, zerbashe samo nabavimo golf VI i idemo.

:)

ne ne ne

moras time da se dovezes i da imas rezervisan separe a na stolu 2-3 flashe jacka ili chivasa, kljucevi od kola na stolu i tako. uspeh zagarantovan znaci 100% i ako izgledas ko chivava nemas problema

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

ma koliko je to u cvarcima, decko? 50 evra po konju za noc, jel' dovoljno? 100? vise? kola i stav su najmanji problem.

I ti imas oko 25, jel tako.

Aj proci ces i ti.

Moze i maud ionako izgleda ko da ima 40.

samo da mi je jednom da uzivo vidim Kjoota u akciji.

kul, ma mogu i ja da izgledam kao da mi je 35. Mudo se podmladio, sad izgleda kao fensi deckic od 22. [:)]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...