Jump to content

najgori trip sa ribom


Recommended Posts

Kao shto je navedeno gore! aj kad smo vetj kod malih tajni... ja tju se nadovezati kasnije, sad me mrzi da qcam [;)] ... ma ajd' dobro, sedim ja sa ribom na klupi u parku (mrtva tishina), tachnije, riba sedi meni u krilu, neshto shaputjemo i pochemo da se ljubimo, tek odjednom... PRRRRRD!!! [:I] jbg, pio sam frutelu taj dan [:I] pokushao sam da se suzdrzhim, hvala bogu, pochela je da umire od smeha, ali mi nije neshto pomoglo... [:(]

aj' prichajte, hladno mi je, tjale stipsa josh nije ukljuchio grejanje [b)]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde ne kukaj. Desava se to. Samo da znas i ribe prde :)))

Inace LOL za dogadjaj. Meni se, licno, desilo par puta, ali to stvarno nije nikakva tragedija. Sem ako te riba vise nikada ne pozove :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Nije mi se tako nesto desavalo ali i kad mi se desi nesto slicno to mi nije blam

Blam mi je nesto pred nepoznatom ili manje poznatom osobom ne pred najboljim ortakom ili ribom

Ti i ja smo potpuno drugachije osobe...

Mene bash zabole guzitza ako npr skinem gatje u knezu ili (dogovorio sam se sa ortakinjom!!!! da trchimo goli kroz knez... a da vam kazhem... ne da nije za batzanje nego..........)

ili da se vozim na tramvajima ili da prdnem na sav glas...

pred nepoznatom osobom....

pred poznatom me je blam...

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

Ti i ja smo potpuno drugachije osobe...

Mene bash zabole guzitza ako npr skinem gatje u knezu ili (dogovorio sam se sa ortakinjom!!!! da trchimo goli kroz knez... a da vam kazhem... ne da nije za batzanje nego..........)

ili da se vozim na tramvajima ili da prdnem na sav glas...

pred nepoznatom osobom....

pred poznatom me je blam...

pa i njega je blam pred ribom :)

jednom sam se izblamirao.....u crnji sedimo u sobi ja dva ortaka i 3 ribe....ja uzeo da se vatam sa jednom i tu se mi zezali ja krenuo do vecea kad svi odjednom u smeh....sta je smesno kad ono meni patka oooooo :) strasno

Link to comment
Share on other sites

Ti i ja smo potpuno drugachije osobe...

Mene bash zabole guzitza ako npr skinem gatje u knezu ili (dogovorio sam se sa ortakinjom!!!! da trchimo goli kroz knez... a da vam kazhem... ne da nije za batzanje nego..........)

ili da se vozim na tramvajima ili da prdnem na sav glas...

pred nepoznatom osobom....

pred poznatom me je blam...

Aj zovi i drugare sa rura da dodjemo da gledamo kad budete trchali... ali samo nas koje neznash...

Link to comment
Share on other sites

pa i njega je blam pred ribom :)

jednom sam se izblamirao.....u crnji sedimo u sobi ja dva ortaka i 3 ribe....ja uzeo da se vatam sa jednom i tu se mi zezali ja krenuo do vecea kad svi odjednom u smeh....sta je smesno kad ono meni patka oooooo :) strasno

haha, to i nije tako strashno shta sam ja video :))

Sedi lik u tramvaju i riba mu sedi u krilu, tako se oni voze par stanica... doshla stanica kad treba da izadju... Riba ustaje, a lik, kao onako iznenadjen ostaje da sedi.. ona se okrece i kao u fazonu, ajde pozuri, kad ovaj lik se skupio da se ne vidi, a jasno se vidi da mu se digla kita i da ga blam da ustane, a ona se samo okrene na drugu stranu i krece da izlazi iz tramvaja i kaze "o boze", a ovaj lik drzuci se jednom rukom za patku ustaje brzo i istrchava iz tramvaja... znachi nas par koji smo to videli pocepali smo se od smeha :)))

Link to comment
Share on other sites

haha, to i nije tako strashno shta sam ja video :))

Sedi lik u tramvaju i riba mu sedi u krilu, tako se oni voze par stanica... doshla stanica kad treba da izadju... Riba ustaje, a lik, kao onako iznenadjen ostaje da sedi.. ona se okrece i kao u fazonu, ajde pozuri, kad ovaj lik se skupio da se ne vidi, a jasno se vidi da mu se digla kita i da ga blam da ustane, a ona se samo okrene na drugu stranu i krece da izlazi iz tramvaja i kaze "o boze", a ovaj lik drzuci se jednom rukom za patku ustaje brzo i istrchava iz tramvaja... znachi nas par koji smo to videli pocepali smo se od smeha :)))

vrh [:D]

Link to comment
Share on other sites

Meni se to dogadja i bez ribe :) Ustvari dogadjalo mi se, dok sam jos isao na predavanja, ustanem, a jutarnja erekcija mi okasni pola sata dok se ja dozovem sebi, i onda na putu do fakulteta razmisljam o fudbalu, osovinama kamiona koje prolaze, itd, itd, uvek mi uspe deset sekundi pred stanicu na kojoj silazim, od panike verovatno =)

A to za neki trip sa ribom mi treba vremena da se setim, sutra cu :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam jednom umesto drugu greskom poslao poruku ribi (VEOMA pogresnu poruku [;)] )

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Slicna situacija,

Otpratim ribu do gajbe, dok ispred ulaza negde oko ponoci na obliznjoj klupi sede 5 baba,

i sad goodnite kiss, zagrljaj i meni se digne paja. Ja u boksericama i nekim tankim lonama.

Ode riba gore, a ja dignute palije pored baba prodjeh, bakute gledaju i komentarisu nesto,

nemam cega da se stidim, ali nekako los trip.

Naravoucenje, uvek nositi neku torbicu kad nosis bokserice :)

Link to comment
Share on other sites

Tripova sa erekcijom imam bezbroj...nista novo...

Huh...recimo prvoj ribi sam malo ulubio nos loptom...slucajno naravno. [:D]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...