Jump to content

najgori trip sa ribom


Recommended Posts

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko ga jebe kada trpa kod keve kuci...

Sta ces, siromasni osamnestogodisnji djak, nema se za bolje [:D] Mada sad zivi bas sa tom ribom negde na novom beogradu ... sad mogu da se trpaju do mile volje :) Vidis, kad vec pricam o tom liku, nisam se sa nim cuo sto godina, moracu da ga okrenem :)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Dobru blamazu je imao i moj komsija. Htela riba da dodje kod njega da se kresnu. Samo sto je stigla do ulaza, zove je on i ono, sacekaj dole, evo keva mi ide ne mora bas da zna da si dosla jer te jos nezna pa dok se upoznate , ima da se smorimo ... I nista devojka ceka iza ugla dok neode keva ... Zove komsija posle, kao ok evo keva silazi kad je vidis da izlazi ti kreni gore. I nista dolazi riba, krecu vec u hodniku da se balave, krenu do sobe kad riba mu kaze da hoce da se trpaju tu gde su onako divlje na stojecki. Komsa se skinuo, krece da je gusla, kad naravno keva otvara vrata " ... cek zaboravi ceger, moracu da kupim nesto usput ... " i zatece sina totalno golog koji u predsoblju na stojecki gusla totalno nepoznatu ribu koja se drzi za ram od vrata i dernja se ... :)))

priceless ... kad mi je ovo pricao nisam moago da verujem :)

Meni da se to desi mislim da bi se ubio od blama :)

stvarno prajsles :)

Link to comment
Share on other sites

Bila jedna riba kod mene.A taj dan me tako boleo stomak.I ona dodje i naravno meni se prikenja i ja joj kazem da saceka.Odem userem se ko zivotinja i tako sedim na kljonji a ona kuca na vrata.Ja joj kazem da me zesce boli stomak a ona meni "Oseca se"...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Bila jedna riba kod mene.A taj dan me tako boleo stomak.I ona dodje i naravno meni se prikenja i ja joj kazem da saceka.Odem userem se ko zivotinja i tako sedim na kljonji a ona kuca na vrata.Ja joj kazem da me zesce boli stomak a ona meni "Oseca se"...

zamisli da je ushla na jahanje dok si na klonji [:p] , ti seresh, lete govna na sve strane, a ona uzhiva 0.o [:I]

Link to comment
Share on other sites

Znaci u svakom postu se nadje neki od sledecih citata:

"Najsladje je piche,dok mu dlaka nice"

"I u dete moze da se metne"

"Pedofilija,bolest najmilija"

Pa daj bre da li ste vi normalni smislite nesto originalnije.. :)

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

zamisli da je ushla na jahanje dok si na klonji icon_smile_tongue.gif , ti seresh, lete govna na sve strane, a ona uzhiva 0.o icon_smile_blush.gif

Brate mislim da bi umrla od smrada...

A taj dan mi je jos samo falio mrtav kinez na meniju... [:D]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Bila jedna riba kod mene.A taj dan me tako boleo stomak.I ona dodje i naravno meni se prikenja i ja joj kazem da saceka.Odem userem se ko zivotinja i tako sedim na kljonji a ona kuca na vrata.Ja joj kazem da me zesce boli stomak a ona meni "Oseca se"...

buuaaahhahahahaahahaaaaa... shit happens [cool2]

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

To je urbana legenda. Ne verujem bash da se to desilo...mislim koji bi lik, osim tebe Shejtane jel`da, pitao ribu tako neshto, misleci na tako neshto...

Tvoj cale? [:D]

  zamisli riba kazhe, jel mogu po tebi o.0

Pod 1 nebi bio s takvom ribom nikad.

Pod 2 otkinuo bih jos glavu...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...