Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

jbt koji kurton ovaj 1024/128 protok. znaci pri surfu upload je konstantno na 100% sto gusi download, koji onda ne prelazi 20kB/s. Jos cu da se vratim na kbc i njihov 768/384 paket

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam o čemu pričate...? Meni Telekom radi mega - ping konstatno ide oko 45 ms. Nije puk'o nijednom u poslednje 2 nedelje.

edit: Meni isto 2mbit vuče oko 210-215kb/s.

Ping ti uvek 45??

Au brate blago tebi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] pa naravno! najlakse je reci tako, i kada je do njih i kada je do telekoma... [roflmao]

Aj necemo o tome posto se ne razmesh u tematiku najbolje.

Sam provajder malo sta ima tu da "pokvari". Ako je slabiji protok moze da im bude sjeban shejping/qos ili da im je zagusen link, a oba problema su kriticna i ne razvlace se i uticu na ceo provajder. Sve ostalo je blago meni do telekoma koji tako radi nenajavljene maintenanceove jako cesto. Igraju se ljudi izasli sa etfa pa im dosadno, a dao bog brdo opreme na raspolaganju. Samo niko im nije rekao da su to produkcioni ruteri/koncentratori/serveri ... ako taj termin "produkcioni" uopste postoji u drzavnoj firmi.

Zaboravih mogu da im budu zaguseni i access ruteri ali to se ne dogadja preko noci.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

prso pod stare dane :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

telekom nesto mulja sa brzinama ... moj drug koji ima 1024/128 kod telekoma vec 3-4 sata ima 8mb download hahahahahaha...covek upravo skida sve sto se skinuti moze ;D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ima li nekoga ko koristi Verat?

Muka mi je ogranicavanja downloada kod sezama , a imam za sada jednu preporuku (od jedine osobe koju sam pitao) pa me intresuje ima li drugih zadovoljnih korisnika?

Ne planiram da uzimam Telekomov net da sam hteo monopolistu uzeo bih SBB

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Koristim eunet i trenutno sam prezadovoljan. Pre mozda godinu dana bih ti rekao skroz suprotno, ali sada kad citam kako su ljudima ograniceni torenti, puca konekcija itd, mogu da kazem samo pozitivne stvari, jer se meni nista od toga ne desava :) Na 1Mb/s mi jaci torenti lagano idu 100kb/s+, a igre slabo igram (a jos slabije znam da podesim rateove), tako da oko toga ne mogu nista da ti kazem...

Link to comment
Share on other sites

Koristim Telekom ADSL 1MB i prezadovoljan sam, stranice otvara sasvim solidno, što se tiče download-a, http vuče nekom prosečnom brzinom od 114kbps, dok mi kvalitetni torenti vuku 116kbps. Latency na domaćim game serverima varira od 20 do 30, dok je na stranim oko 60 u zavisnosti od hostinga, što je sasvim solidno i pristojno. Internet je mnogo skup u našoj zemlji, ali valjda će uskoro doći neka bolja vremena što se tiče istog, makar da uvedu nove pakete, smanje cene, i naravno ono najvažnije da poprave odnos upload/download.

Edited by salenzi
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Koristim eunet i trenutno sam prezadovoljan. Pre mozda godinu dana bih ti rekao skroz suprotno, ali sada kad citam kako su ljudima ograniceni torenti, puca konekcija itd, mogu da kazem samo pozitivne stvari, jer se meni nista od toga ne desava :) Na 1Mb/s mi jaci torenti lagano idu 100kb/s+, a igre slabo igram (a jos slabije znam da podesim rateove), tako da oko toga ne mogu nista da ti kazem...

+1

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

au ovaj sezam treba spaliti ...

nisam nekoliko dana placao adsl za ovaj mesec i odjednom svi torenti idu punom brzinom, rapid nikad bolji , gaming isto ...

ponadao sam se da su se mozda popravili i uplatio danas medjutim kita

sve se vratilo na staro

moram da mik da radi ovih dana nema leba

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ima li nekoga ko koristi Verat?

Muka mi je ogranicavanja downloada kod sezama , a imam za sada jednu preporuku (od jedine osobe koju sam pitao) pa me intresuje ima li drugih zadovoljnih korisnika?

Ne planiram da uzimam Telekomov net da sam hteo monopolistu uzeo bih SBB

ja sam preshao sa beotela, i krajnje sam zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mene zadnjih mesec dana Sezam naprosto jebe u zdrav mozak. Kad skidam torente ide ok full brzina, medjutim browsovanje, igranje i sve sto ne zahteva konstantan protok secka, nestaje signala i sere. I onda ih nazovem da se zalim, oni to malo poprave i posle par dana ista prica.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

A bilo je nekada obrnuto ...

Gaming je isao ok , a torenti su se vukli ...

sada su uradili obrnuto torenti idu bez problema ali ne moze da streamuje youtube ...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...