Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

m2 zvao 100 puta i nista,prosle nedelje sam zvao kao problem u otklanjanju...tako vec jedno 2 meseca ili ono Vreme cekanja na javljanje operatera je duze od 5 minuta.Svi operateri su trenutno zauzeti.Molimo vas sacekajte.ta ra ra ra ta ra ra ra ta ra ra ra ta ra ra ra ta ra ra ratara ra ra ra ra ra ra ta ra ra ra ra ra tarara.......

Edited by raazek

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

ja imam 1mb/128 igram na 70/70/25k ...mene drug ubedjuje kako on stavlja lan rejtove i nema ni choke ni loss...ja sa tim rejtovima imam i jedno i drugo po malo...sa 70/70/25k 0choke 0 loss i ne diram

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Hmmm imam telekomov adsl ping mi je uvek ~30 lan ratovi, paket je 2000/192 imao mozda dvaput problem neki ali mali i kratak :)

Ali mislim da je vreme da taj upload dignu smorili su vise ...

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

lol nema slobodnih portova, jebem ti usrani telekom. bitno da oni investiraju u cg i rs a ovde ljudi nek se kace na dial up jebo im pas mater

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

cini mi se da cu da ostanem na wlessu, maksnet ima bolju ponudu nego adsl firme

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

lol nema slobodnih portova, jebem ti usrani telekom. bitno da oni investiraju u cg i rs a ovde ljudi nek se kace na dial up jebo im pas mater

Brate kad zivis negde u 3 picke materine, meni su uveli za 2 dana ovde u mom stanu, bez ikakvih problema :)

Do tada mozes da okristis onaj Telenor internet ja ga koristim i skroz je ok sto se tice rada, chata i ostalih stvari ne mozes da pikas igrice jer je ping ocaj ali za sve ostalo radi odlicno, plus mozes da ga koristis gde god ima mobilnog signala :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Preselio sam se, sad sam u centru Zemuna.

A preko puta telekoma ne da nije bilo portova, nego sam bio na analognoj centrali sa dvojnikom

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sad sam pricao sa cicom iz teKnicke,kaze da ona nije upoznata sa tim da su ONI smanjili speed,ona bas i ne znam mnogo osim da smo testirali speed. gde je brzim DL-a 30 kila umesto 105 pa kao prosledili smo problem,pa ocekujte resavanje istog kroz 48h,e sad olaksavajuca okolnost je ta da telekom kako mi je ona rekla ne zna nista o tome da smanjuje internet speed.

mda me malo brine sto na benchu vidim da neki gradovi u srbiji imaju isti problem :(

Link to comment
Share on other sites

pa ne radi kako treba !:D

sad sam pricao sa cicom iz teKnicke,kaze da ona nije upoznata sa tim da su ONI smanjili speed,ona bas i ne znam mnogo osim da smo testirali speed. gde je brzim DL-a 30 kila umesto 105 pa kao prosledili smo problem,pa ocekujte resavanje istog kroz 48h,e sad olaksavajuca okolnost je ta da telekom kako mi je ona rekla ne zna nista o tome da smanjuje internet speed.

mda me malo brine sto na benchu vidim da neki gradovi u srbiji imaju isti problem :(

malo si mi nepismen pa te je tesko razumeti :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Takodje i kod mene download kao da imam 512 paket, dok je upload ostao isti :S

Edited by Dushan_

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

pa ne radi kako treba !:D

malo si mi nepismen pa te je tesko razumeti :D

lap mi uglavnom u krilu kad kuckam,pa se cesto desi da zgutam koje slovo ili ga pak preskocim,ja se jako izvinjavam clanu kalimeru,koji mozda je na filoloskom pa mu dodje kao ovo kao profi defor. mada ne verujem... nece se ponoviti...lektori koji su zaduzeni za moje textove koji vezani za klanrur,imaju prehladu,a Milka Canic jos nije pocela sa emitovanjem...jos jednom jako se izvinjavamo sto se naprezali ochi... ma vajdu ga :P

Link to comment
Share on other sites

Video sam da na Benchu kazhu da je kod telekoma neki kvar, mada su mogli makar da stave neko obaveshtenje.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...