Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

stvarno ne znam sta se desava,ja sam mislio da je problem do mene,tj do moje centrale...sad vidim da i drugima u srbiji radi lose..ping zilionski dload ocajan.

Edited by raazek

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

jbg tebi ok radi :D vecini lose radi...jebes ti taj posao kad pingujes ptt,sbb ping 90 ms google 150,dload nekad meni padne na 50kb.

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

<- telekom...evo sinoc se vratilo u normalu...dl je isao mnogo sporije, youtube sma morao da pauziram do polovine od prilike uvek da bih ga odgledao mada je meni trajalo samo 1 dan :P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

lap mi uglavnom u krilu kad kuckam,pa se cesto desi da zgutam koje slovo ili ga pak preskocim,ja se jako izvinjavam clanu kalimeru,koji mozda je na filoloskom pa mu dodje kao ovo kao profi defor. mada ne verujem... nece se ponoviti...lektori koji su zaduzeni za moje textove koji vezani za klanrur,imaju prehladu,a Milka Canic jos nije pocela sa emitovanjem...jos jednom jako se izvinjavamo sto se naprezali ochi... ma vajdu ga :P

dobro ajde :D prihvatam :D al da se i ja ispravim :D nisi bio nepismen :D vec si gutao slova :D tako da te je zbog toga bilo tesko razumeti :D tj ja nisam razumeo nista sta si napisao :D:DDmogao si da ispravis :P

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

sad sam upravo zvao i rekla mi ona popisulja da su radovi na mrezi po celoj srbiji,i da ce problem biti resen sutra mislim da nema leba od toga...videcemo.

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

meni nije bilo neta od nocas pa do nekih 4 sata danas... cekao sam jedno 4 sata da mi se javi neko iz podrske, posto blage nisam imao da ce biti radova.. nije ni bitno, uglavnom sad mi speedtest izbacuje 684/78 brzinu, a trebalo bi 1/128... tuga

nego, jel vam ok otvara youtube?

Link to comment
Share on other sites

Eunet već skoro dve godine, i radi kao podmazano, torrenti (privatni doduše) lete na 100-109kb, ping za COD4 mi je uvek do stotke što ne smeta ni malo prilikom igranja, ranije se dešavalo par puta u toku dana da pukne veza (i momentalno se uspostatvi posle toga), sad toga praktično više nema, evo sad će da padne Hawx iz jednog cuga... Jebe mi se baš da me boli glava zbog stotinu-dve dinara da prelazim na Telekom u koji se svi koje znam da imaju kunu.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

^ Upravo tako, evo sad skidam neke torente (public) i lete preko 100 konstantno vec 3 sata... Jedno pitanje, da li mi se isplati da prelazim na SBB (fokus na torente i retko kad neka igra)? Ili samo da uzmem neki bolji ruter od ovog sagemovog modema? (puca mi veza sto rece pipboy par puta dnevno i odmah mogu da se rekonektujem)

Link to comment
Share on other sites

Meni sad cudno neshto, kad razmislim ... imam onaj kucni adsl kojeg i ne koristim toliko, i on je sad na 2mbit. A ovaj redakcijski je na 4mbit. Medjutim, na ovom kucnom nikad nisam trazio da se "vratim" na neki brzinu, pa me zanima kako je on ostao na 2mbit kad bi trebalo da bude 4, zbog svih onih dupliranja?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...