Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Realno nisu nam sad potrebna povecanja koliko smanjenje cena i potencijalno povecanje ul do nekog normalnog 1:4 odnosa bar.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^upravo

sa strancima me je blam da igram cs, cak i da udjem na server..a da placam 4 mb, za ukupan torrent download i ostalo od mozda 5gb mesecno...neka

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

haha odjednom, mi je prestalo ... dugo je i trajalo [:D]

Interesantno i meni je prestao da baguje net bash ovih dana...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

koja je sad prica na adsl trzistu? koji provajder je dobar, a da daje otkljucan ruter, da se podesavaju portovi, fw, metod pristupa (pppoe ili neki drugi)... ?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sve ti manje vishe isto... moras svakako da forwardujesh portove ako ces da arcis torente,

e sad u zavisnosti od toga kakva ti je telefonska linija (lokacija, moguci shum na istoj) ce tio

i sam link sljakati... bez ili sa povremenim prekidima (sa default modemom, reshava se jednostavnim

resetovanjem modema). Sto se cene tiche, mislim da je telekom za sada najjeftiniji.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

plus do 15 marta valjda imas prva tri meseca dzabe kod telekoma

sa ugovorom ili bez?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

lol telekom daje samo sa ugovorom.

koji je posle njih? kakav je sezam? beotel? eunet?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja sa sezamom nisam imao dobra iskustva. stalnp pucanje veze. prekidi na po sat-dva. moguce je da je to delimicno i do kablova telefonskih ili nekih slicnih djavola, ali nisu se preterano istakli. jos su mi na kraju kad sam prestao da koristim trazili da im platim 15 dana sto su mi navodno dali ''grejs'' period posto mi je istekala pretplata ?!?!? kao pise ti u ugovoru to, a u ugovoru naravno ni pomena :)

Link to comment
Share on other sites

4 godine koriscenja sezama je bilo banja , ali cim su duplirali protok sve je otislo u q*ac kod njih...

Torenti rade ofucano sporo (najcesce ne vise od 10% od moguce pune brzine) , rapidshare ne moze da gura vise od 100kbps (iako iam premium) jednostavno slackuju za medalju sada i ozbiljno razmisljam o prelasku na verat

btw brzina je 4mb

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

meni takodje ocaj preko dana,protok 4 mb-a telekom :S,dload preko dana 100,uvece se smanji i na 50kb-a :S, ping domaci serveri 90,strani 130,isto imam premium na rapidu ocaj radi,od kako su duplirali brzine katastrofa...

Edited by raazek

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

zovi, zali se, naravno...meni perfektno radi

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...