Jump to content

Ode Čendler :(


Lucky

Recommended Posts

pa ono, ne verujem da ćemo baš znati tačno, i da se roknuo ne bi to objavili nego bi bilo udavio se u kadi, tako da nije isključeno, ali generalno dosta godina je on sad već "čist" da kažemo, pa šta ga znam. da je u onom periodu kad se aktivno drogirao, bilo bi mi nekako realnije.

ali da baš objavi i na IG fotku pa se par dana posle udavi, može da podigne neku sumnju.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dule_smor said:

Dajte bre, pa ko se jos udavio u kadi pod normalnim okolnostima. Znaci ili pijan/drogiran pa nesrecni slucaj ili suicid, nema trece.

dobro pitanje!

možda ima neka statistika ko se bez uticaja narkotika ili alkohola udavio u kadi kad je npr zasp'o 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexG said:

Možda ga je strefila srčka, dok je hteo u bazenu da se brčka?

Svakako, Bog da mu dušu prosti.

nije nemoguće, ako se gleda da je pre toga išao na neki tenis tj paddleball šta god to bilo.

pa možda posle kao hteo da iskulira u djakuziju.

mada ima i ovo što dule kaže realno.

11 hours ago, Dule_smor said:

Siguran sam da nas precednik ima i tu statistiku negde, pored one sa peracima prozora!

ahaha koliko je to bilo vrh. više sam i zaboravio šta beše, svake sekunde umre 5 perača prozora? :))

toliko je glupo bilo da je to jedna od retkih prilika kad se AV zapravo za nešto izvinio 🙂

Link to comment
Share on other sites

pa valjda je srcka bila jer je navodno bio cist neko vreme, neku knjigu izdao i tako to

jbg, bio je bas zabavan, a ti prijatelji mi ako se dobro secam nisu bili nesto zabavni u vreme kada su bili aktuelni, nesto kasnije mi mozak atrofirao dovoljno da sam mogao da pogledam epizodu dve, a njegov lik je imao dobrih fazona

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, G!!! said:

pa valjda je srcka bila jer je navodno bio cist neko vreme, neku knjigu izdao i tako to

jbg, bio je bas zabavan, a ti prijatelji mi ako se dobro secam nisu bili nesto zabavni u vreme kada su bili aktuelni, nesto kasnije mi mozak atrofirao dovoljno da sam mogao da pogledam epizodu dve, a njegov lik je imao dobrih fazona

šta ga znam, prijatelji su svakako jedna od značajnijih serija u mojoj knjizi, nisam rofl-ovao na sve epizode i to sve, ali daleko od toga da nije ostavila utisak.

da, čendler je mogao da bude nekad previše naporan, ali kad se navikneš bude jedan od najboljih. 

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/30/2023 at 3:44 PM, Lucky said:

šta ga znam, prijatelji su svakako jedna od značajnijih serija u mojoj knjizi, nisam rofl-ovao na sve epizode i to sve, ali daleko od toga da nije ostavila utisak.

da, čendler je mogao da bude nekad previše naporan, ali kad se navikneš bude jedan od najboljih. 

mislim da sam nekad procitao neki komentar ovde, od vudua ako se ne varam

ko ne voli prijatelje, nema dusu

ne bih nista dodavao!

Link to comment
Share on other sites

jebg ja sam bas stasao uz monti pajtona i black adder od najranijih dana, u to vreme prijatelji su bili bas ono pateticni za to neko moje blisko okruzenje jer prosto totalno drugaciji je fazon   🙂  tek mnogo kasnije mi postalo gledljivo

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni Chendler/Joi combo bili najjaci. Krajem devedesetih sam bas voleo da gledam tih par sezona.

Jbg, zao mi coveka, al kapiram da se sprzio alkoholom. I doknsu snimani Prijatelji je bio u problemu.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, voodoo_ said:

Pre će biti za Simpsonove a ne prijatelje

hmm, mozda je neko drugi onda rekao

manje mi je verovatno za simpsonove, jer sto bi neko njih hejtovao!

 

edit: ipak je corey, taman sam hteo da kenjam po searchu foruma, pa se setih da je mozda na cirilici napisano!

image.thumb.png.f47b7815c809d31095fae59f08196678.png

Edited by mladenq
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, absolute said:

Meni Chendler/Joi combo bili najjaci. Krajem devedesetih sam bas voleo da gledam tih par sezona.

Jbg, zao mi coveka, al kapiram da se sprzio alkoholom. I doknsu snimani Prijatelji je bio u problemu.

pa oni i jesu tu bili najbolji duo, ros je bio zanimljiv jer je tako "krindž", ženski deo ekipe više bio da popuni priču 🙂 ok, tu i tamo bace i one poneku ali više su bile tu da naprave balans.

i srećom su snimani kad su snimani inače bi sad bili crnac, lezbejka, gej, azijat i to 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Cendler je realno bio zanimljiv koliko i fibi! Dzoi i rejcel su nosili prijatelje dok su ros i monika dominirali iz drugog plana. Nisam ih gledao sigurno 15+ godina pa se i dalje secam nekih scena gore navedenih. Secam se nekih scena sa fibi kad je skupljala kintu valjda za bozic itd. Cendlera se ne secam uopste. Gde je cendler izdominirao je whole nine yards! 

  • Like +1 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, FATA said:

Cendler je realno bio zanimljiv koliko i fibi! Dzoi i rejcel su nosili prijatelje dok su ros i monika dominirali iz drugog plana. Nisam ih gledao sigurno 15+ godina pa se i dalje secam nekih scena gore navedenih. Secam se nekih scena sa fibi kad je skupljala kintu valjda za bozic itd. Cendlera se ne secam uopste. Gde je cendler izdominirao je whole nine yards! 

haha, pa dobro, on je uvek imao te neke onelinere i bacao ih okolo a i dosta je kod njega gestikulacija pomagala u celom konceptu fazona koje je "prosipao".

Link to comment
Share on other sites

Kojih se onelajnera secas bez da guglas?! 🙂

Nije bio ni on los kenjam malo, bili su super kao ekipa.. Samo su meni on i fibi bili najslabiji u odnosu na ostatak ekipe. Delovalo mi je kao da se previse trudi dok su ostali bili prirodniji. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...