Jump to content

Ode Čendler :(


Lucky

Recommended Posts

12 hours ago, FATA said:

Kojih se onelajnera secas bez da guglas?! 🙂

Nije bio ni on los kenjam malo, bili su super kao ekipa.. Samo su meni on i fibi bili najslabiji u odnosu na ostatak ekipe. Delovalo mi je kao da se previse trudi dok su ostali bili prirodniji. 

 

brate ne sećam se nijednog one linera bez da guglam 🙂

sećam se "PIVOT PIVOT" od Rosa kad nose trosed uz stepenice i eventualno "Smelly cat, Smelly cat" ali samo kao početak pesme 🙂

sve drugo bih morao da se napregnem da se prisetim ili da gledam opet 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mladenq said:

mislim da sam nekad procitao neki komentar ovde, od vudua ako se ne varam

ko ne voli prijatelje, nema dusu

ne bih nista dodavao!

hahaha

znam ja neki sličan iz RL "pa ko jo ne voli Osvajače?" 🙂

nije povezano, ali me podsetilo 🙂

58 minutes ago, G!!! said:

jebg ja sam bas stasao uz monti pajtona i black adder od najranijih dana, u to vreme prijatelji su bili bas ono pateticni za to neko moje blisko okruzenje jer prosto totalno drugaciji je fazon   🙂  tek mnogo kasnije mi postalo gledljivo

pa dobro, drugi vid humora, koji je takođe odličan i hajde da kažemo subjektivno bolji nego Prijatelji. Ja bih takođe možda pre izabrao Monti Pajton i Black adder nego Prijatelje, ali su Prijatelji neka druga fora - ono, "topli prijateljski sitkom" za opuštanje i hehe momente. Monti Pajton i Black Adder je ako mene pitaš više 1na1 

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre, sto ljudi, sto ćudi. Šta se raspravljate oko serije. Svaka serija se nekome svidi, nekome ne, ne mož' svakome.

Slažem se da su Prijatelji bili ok, ništa spec, ko što Laki reče da se nešto valjam od smeha, ali je bio pitak sitkom. 

On 11/1/2023 at 3:36 PM, Lucky said:

znam ja neki sličan iz RL "pa ko jo ne voli Osvajače?" 🙂

Hvala ti, sad će ceo dan da mi odzvanja "Teče viiino crveeenooooo...." u ušima.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, AlexG said:

Slažem se da su Prijatelji bili ok, ništa spec, ko što Laki reče da se nešto valjam od smeha, ali je bio pitak sitkom. 

On 11/1/2023 at 3:36 PM, Lucky said:

pa da, šalje tu dozu "comfort" serije koju tako ljudi mogu da gledaju u raznim raspoloženjima.

mislim da monti pajton npr moraš da si ipak u nekom specifičnom setingu da ti baš legne 🙂

30 minutes ago, AlexG said:

Hvala ti, sad će ceo dan da mi odzvanja "Teče viiino crveeenooooo...." u ušima.

to ti pričam, svi vole osvajače!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Lucky said:

mislim da monti pajton npr moraš da si ipak u nekom specifičnom setingu da ti baš legne 🙂

Monti Pajton ne može da se poredi sa bilo čime, jer je u pitanju posebna vrsta humora koju ne može svako da razume. Ne zato što je neko glup ili ne, nego nekome to nije smešno ni malo. Kao što neko voli Radovana III, dok drugi ili nemaju pojma šta je to ili su kao nije im smešno.

Kao što rekoh, sto ljudi - sto ćudi. Sto žena, dvesta sisa...

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

ja u sustini nisam odgledao ni jednu celu eopizodu, gledao sam povremeno, bila je ok, serija je nosila duh vremena, i bila super popularna, pravo mesto pravo vreme. 

Od fora i fazona, meni je Fibi bila hit, najzanimljiviji lik u seriji.

Metju se izgleda bio i ocistio i sredio od svih sranja (pogledajmo samo slike od pre par god, horor), ali jebiga, previse se polupao kao mlad.

  • Like +1 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, f4ts0 said:

ja u sustini nisam odgledao ni jednu celu eopizodu, gledao sam povremeno, bila je ok, serija je nosila duh vremena, i bila super popularna, pravo mesto pravo vreme. 

Od fora i fazona, meni je Fibi bila hit, najzanimljiviji lik u seriji.

Metju se izgleda bio i ocistio i sredio od svih sranja (pogledajmo samo slike od pre par god, horor), ali jebiga, previse se polupao kao mlad.

ma da, odavno on nije "na nečemu", bio je taj period kad se baš raspadao.

gledao sam ga u onom friends specijalu vidi se da je to uzelo danak, ali se sabrao.

a za epizode, isto sam nešto imao hit & miss sa tim, ali je onda pink valjda kad je otkupio sve do kraja stavio u neki "idealni" termin tipa radni dan 18:30, tako da je tad bilo lakše napraviti kontinuitet.

mada su mi te finalne epizode kao i kod mućki itd uvek sa nekom dozom "sete" jer kao znaju svi da nema više.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 12/13/2023 at 7:45 PM, [BMF]Psycho said:

Meni u secanju ono kad mu sef pljasne dupe i prodere se BING! I fejk smeh za ekipu s posla, pa ga Monika griluje prvo a onda i ona krene da fejkuje.

Bilo je forica, samo definitvno je produkt 90tih.

ili ono kad Monika i on kriju da su zajedno pa se slučajno poljube pred ostalima, pa onda Čendler ode da ljubi sve druge :))

ček da vidim sto posto ima na netu

ah evo ga - tek sad vidim koliko su bili mladi ovde čoveče 😞 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...