Jump to content

УСПЕСИ НАШЕГ ДРУШТВА


Recommended Posts

6 hours ago, mohr said:

Nisam fan Atheist Rap-a ali ta grupa postoji blizu 40 godina i sve su samo ne losi :), sta ti slusas Fato?

I FK Pambukovica postoji 70g pa opet ne znaci da su dobri... 

Slusam sareno, ali svakako ne ovaj uzas koji se kaci ovde.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, f4ts0 said:

bioskop sa kojotom pre nekih 10ak god, usce, deca u poslednjem redu gadjaju ljude koicama, maltretiraju...i krenu da udaraju kojota flasom po glavi i gadajaju, on ustane izdere se stravicno, jebe im majku, deca se smeju kao hijene (svi imaju 13 god max)
Posle bioskopa klinac prilazi kojotu i kao sta je bilo matori, devojcice ga ohrabruju, obezbedjene nam je posle reklo da stalno to rade, onda kad ih neko nalupa, obezbedjenje mora da ga zadrzi i zove muriju i da ta osoba popije prijavu a klinci placu i kukaju. Bukvalno tako stalno rade.

Po meni tu je lek uhapsiti rditelje

sacekas da klinci izadju napolje

16 hours ago, Lucky said:

.... i ovi kažu "pobegao nam je" ...

kojot pobegao [roflmao]

  • Haha (+1) 2

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Pa to je ova priča gore, nema nikakvih posledica tako da može da se radi šta hoće 🙂

Bukvalno jedina kočnica je neki lični “kompas” ako ga dete ima ali strah od bilo kakve sankcije prosto ne postoji jer je nema 🙂

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Lucky said:

Pa to je ova priča gore, nema nikakvih posledica tako da može da se radi šta hoće 🙂

Bukvalno jedina kočnica je neki lični “kompas” ako ga dete ima ali strah od bilo kakve sankcije prosto ne postoji jer je nema 🙂

Pa to sto nema nikakvih sankcija je jedan od nacina da se stvore generacije govana i debila i upropasti i ovo malo normalnih vrednosti koje su ostale u drustvu.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oddball said:

ja sam pricao nesto o resavanju uzroka, a ne bavljenju posledicama.

A i ti trazis od doktora da ti resi uzrok... Znas da ne moze da ti kaze da prestanes da pijes ali moze da ti kaze sta da uzmes posle! 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, FATA said:

A i ti trazis od doktora da ti resi uzrok... Znas da ne moze da ti kaze da prestanes da pijes ali moze da ti kaze sta da uzmes posle! 

Fato, uzrok ovakvog ponasanja omladine se moze resiti. Jbg, dovoljno sam mator da znam kako je bilo kada smo mi bili klinci, i kako je krenulo urusavanje devedesetih, da bi sada u poslednjih par godina pocele totalno da se raspadaju.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Nisi razumeo moj stos na duletovu ljubav prema alkoholu i to sto je doktor gde se jedno kosi sa drugim! Mislim da sam ja poslednja osoba ovde na forumu kome trebas objasnjavati da se deca mogu izleciti pa tako lajes na pogresno drvo 🙂

Inace svaki problem se moze resiti, pitanje je samo zrtve koju je neko spreman da plati.

Ako bi sad uzeli da filozofiramo ja bih rekao da su cak i roditelji preminule dece u neku ruku krivi za to sto se desil ali je uvek lakse izigravati zrtvu. 

Poklekli smo kao ljudi, kao drugari, kao prijatelji, kao porodica i kao nacija. Svi zaradjujemo pare koje 99% nasih matoraca u zivotu ne bi videla. Vecina zivi lagodan zivot u svom mehuru i to je ono sto je upropastilo vecinu.

  • Like +1 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites



Nisi razumeo moj stos na duletovu ljubav prema alkoholu i to sto je doktor gde se jedno kosi sa drugim! Mislim da sam ja poslednja osoba ovde na forumu kome trebas objasnjavati da se deca mogu izleciti pa tako lajes na pogresno drvo



Fato, sta pricas ti leba ti?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Oddball kaze resavati UZROK, ne POSLEDICE. 

Onda sam ja napravio poredjenje... Ti koji volis alkohol i dodje ti na primer pacijent sa bolesnom jetrom jer se lesi od alkohola i ne prestaje. Ti znajuci sta je ljubav prema casici neces mu reci e druze jebe te alkohol nego ces mu dati lekove da ga zakrpe.

Tako i u drzavi. Mnogi bi da im politicari, profesori, doktori rese njihove probleme jer bol u kurcu a ovamo su glasali za iste, prete profesorima, podmicuju doktore ili nabroj sta ti je volja...

  • Like +1 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dule_smor said:

Kapiram analogiju, ali moram da te razocaram da nema veze sa realnoscu. Niti sa mojom konzumacijolom alkohola, niti sa pristupom u lecenju pacijenata sa cirozom.
 

Au dule ono internet je. Zamisli da se desilo nekom drugom duletu doktoru koji je isto u nemacku a voli da popije! Rekoh stos, poentu si skontao nista prozivanje da se sada ogradjujes i srdis...

 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mladenq said:

jos jedan 'chief of daddy officer'

 

bukvalno lik sam sebi napisao pismo 🙂

šteta što nema među nama kriptografa ili kako se zovu oni što analiziraju rukopis da nam potvrde da je ovo odrasla osoba koja glumi da piše kao dete :))

na primer jednom je napisao C na levu a drugi put na desnu stranu, to mi je odmah sumnjivo! dete bi oba puta napisalo isto jer misli da je ispravno ili ispravilo pogrešno ako se posle seti kako je pravilno!

  • Haha (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, mladenq said:

jos jedan 'chief of daddy officer'

malom ne gine cebovanje

IMG_3810.jpeg

Faca lika bukvalno onaj "srećan sam što mi je ženin bojfrend kupio novi Nintendo" vajb :) 

  • Haha (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...