Jump to content

Leisure /project car?


dovlagsi

Recommended Posts

10 minutes ago, voodoo_ said:

Skeptičan sam prema dostupnosti delova na otpadima u Surčinu i Mladenovcu

ovaj auto se ne kvari! voziš ga do kraja planete! (što je možda ranije nego što se misli!)

1 minute ago, Zwerko said:

Meni je veći problem ko bi u toj podeli bio Dejvid Haselhof jer to ima posle implikacije prema Pameli!

možda sa vremeplovom, mislim da je sad sve jedno kome ide Pamela :))

a i mislim da oni zapravo nikad nisu bili zajedno u seriji!

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, voodoo_ said:

Naručiš deo za Firebird, oni kažu nema frke, ukradu ti tvoj, rasture ga i stigne ti deo brzom poštom za nedelju dana!

ali stigne ti deo, gde je problem?! :D 

28 minutes ago, killYg0r said:

Jel nije kasno da ga zamenimo za nesto korisnije :tf:

where is the fun in that?! :D 

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Šta mislite, Mazda MX-5 (NC, treća generacija). Uzmem, vozim leto, dva, i dosta mi. To mi neispunjena želja 🙂 Nebitno koji je motor od ona dva + platneni krov. Mada moram da onda da vidim da imam neku garažu, i da li mogu i da stanem u to uopšte 🙂 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, voodoo_ said:

Naručiš deo za Firebird, oni kažu nema frke, ukradu ti tvoj, rasture ga i stigne ti deo brzom poštom za nedelju dana!

na krade se vec duze vreme, prosto pregazilo je vreme to odavno 

uvoz polovnjaka je proprilicno dobar i sistematican, preko firmi, garancija, servisi sve po ps-u, a rezervnih delova ima bar milion tona 

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, manson said:

Šta mislite, Mazda MX-5 (NC, treća generacija). Uzmem, vozim leto, dva, i dosta mi. To mi neispunjena želja 🙂 Nebitno koji je motor od ona dva + platneni krov. Mada moram da onda da vidim da imam neku garažu, i da li mogu i da stanem u to uopšte 🙂 

Neki placevi daju free pregled prostate kupcima miate 😀

  • Haha (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, G!!! said:

na krade se vec duze vreme, prosto pregazilo je vreme to odavno 

uvoz polovnjaka je proprilicno dobar i sistematican, preko firmi, garancija, servisi sve po ps-u, a rezervnih delova ima bar milion tona 

pa dobro al nisi bas morao minus vudiju, salio se covek!

Link to comment
Share on other sites

Zapravo je to veoma zanimljivo pitanje. Siguran sam da krađa kola kao disciplina nije nestala, ali isto tako mi deluje da nije toliko više zastupljena.

Da ne guglam previše, ima ovo:

Kako su pokazali podaci Ministarstva unutrašnjih poslova, u 2022. u Beogradu izvršeno je 240 krivičnih dela neovlašćeno korišćenje tuđeg vozila, što je za 77 krivičnih dela manje u odnosu na 2021. godinu.

- Od 240 ukradenih vozila, pronađeno je 119 vozila. Od ovih 240 ukradenih vozila, 87 je ukradeno na taj način što su vlasnici ostavili ključeve u kontakt bravi. U januaru i do 21. februara ove godine ukradeno je 21 vozilo, od kojih je pronađeno 19 - pokazali su podaci beogradske policije. 

Ako je tačno, nije čak ni procenat pronađenih toliko loš, praktično polovina.

Ili recimo ovo iz 2023:

Od januara do septembra podaci MUP-a pokazuju da je broj krađa vozila smanjen za 28 odsto u odnosu na isti period prošle godine. Statistika prikazuje da se svakog drugog dana ukrade po jedno vozilo, dok su se 2017. krala tri u jednom danu.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...