Jump to content

Official RuR Diaspora topic


Recommended Posts

Ne znam kako ovo da ti saopštim, ali ja verovatno imam mnogo više takvih slika od tebe 😄 Doduše moram priznati da u Kazakstanu nisam bio, s tim da sam potpuno bio zaboravio da su Panfilovci zapravo iz Kazakstana pa zato i spomenik 🙂 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ma nema potrebe da ih čuvaš, imaš ih neograničeno :) ali moram da ti odam priznanje što jednom u x vremena kad se ulogujes na forum uspeš da nadjes sve moje postove na koje već nisi dao minus, ozbiljna posvećenost :*

  • Downvote (-1) 4

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Zwerko said:

Ma nema potrebe da ih čuvaš, imaš ih neograničeno 🙂 ali moram da ti odam priznanje što jednom u x vremena kad se ulogujes na forum uspeš da nadjes sve moje postove na koje već nisi dao minus, ozbiljna posvećenost 😘

Jel mi verujes da slucajno naletim. Nije bas da te jurim gde postujes, samo gde mi naletis u topicima koje citam 🙂 I to cak i tu negde preskocim ako je ozbiljna tema, tipa ovaj topic oko nemilih dogadjaja od pre neki dan.

25 minutes ago, Jose Jimenez said:

Nije neki napor - samo odeš na profil i imaš izlistane sve komentare 😄

Moze i sam da potvrdi da nisam bas takav stalker, ne posecujem mu profil da bih jurio sve redom, samo gde naleti m:)

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
5 hours ago, millanče said:

Ne znam dal sam ovo kačio

 

a brate fin čovek sve je lepo objasnio!

4 hours ago, Dule_smor said:

Bilo odavno, oldy goldy...jbte, zaboravih da ovaj topic postoji...inace preselih se u rursku oblast, sad sam pravi Rurovac!

opa, 'des sad?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

eh, North Rhine-Westphalia, nisi ni ti mutav! 

sad si još bliži Kelnu kad dolazim da svratiš na rakiju!

 

Pa vise stvari je presudilo, pre svega normalno radno vreme i sef, a ne kao kod onih debila u Triru gde se radilo po 10+ sati dnevno, a sa sefom si teze dobijao minut vremena za razgovor nego sa Vucicem termin za tv duel. Plus su mi bolje uslove ponudili i grad je blizu dva aerodroma, u okolini ima vise mogucnosti, nasih, ali i turaka/arapa...ali sve u svemu zadovoljan sam za sada, iako institut nije tako moderan, ima sve sto mi treba za specijalizaciju.

nego glavno pitanje, sta ti svako malo radis u Kelnu, ides po instrukcije jel? Satane, podebljaj spisak!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Dule_smor said:

 

Pa vise stvari je presudilo, pre svega normalno radno vreme i sef, a ne kao kod onih debila u Triru gde se radilo po 10+ sati dnevno, a sa sefom si teze dobijao minut vremena za razgovor nego sa Vucicem termin za tv duel. Plus su mi bolje uslove ponudili i grad je blizu dva aerodroma, u okolini ima vise mogucnosti, nasih, ali i turaka/arapa...ali sve u svemu zadovoljan sam za sada, iako institut nije tako moderan, ima sve sto mi treba za specijalizaciju.

Strava, to sve zvuči dobro! Jedino mislim da je klima još i gora nego što je dole južnije, mada zavisi ko šta voli. ja nisam fan tih kiša i vetrova nikad bio, tako da me to uvek tamo smara, ali dobro, svakom svoje i to. no naravno lako ćeš preći preko kiše i vetra ako ti je šef normalan i radno vreme, u odnosu na ovo dole.

10 hours ago, Dule_smor said:

nego glavno pitanje, sta ti svako malo radis u Kelnu, ides po instrukcije jel? Satane, podebljaj spisak!

zapravo iznutra rasturam sistem svaki put pomalo veštom kombinacijom misinformacija i social engineeringa!

a možda je i gamescom! mada nije samo on, svi živi sajmovi su u Kelnu 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...